15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Де воно, щастя?

щастя
0 Коментарі

На мить зупинилися від біганини в нашому суєтному світі і подумали, де ж воно, щастя? У чому проявляється, де його шукати і чи потрібно шукати? Може, воно зовсім поруч сидить і пихкає над іграшками, а може щастя причаїлося у тебе за спиною і шепоче щось ніжне. А може, це мамин пиріг в неділю і казка на ніч? Відмінна оцінка — нагорода за наполегливість у навчанні або перемога на спортивному змаганні?

Щастя проявляється у всьому, що нас оточує, біда в тому, що ми нарікаємо на долю і оточуючих, обставини і наслідки не замислюючись, що життя — це всього лише мить за часом Всесвіту.

щастя

Хочу навести слова І. А. Буніна, які прочитала в книзі «Вони змінили світ»: »Яка радість — жити! Тільки бачити, хоча б бачити лише один цей свет.Еслі б у мене не було рук і ніг я б тільки міг сидіти на лавочці і дивитися на сонце, що заходить, то я був би щасливий цим. Одне потрібно тільки — бачити і дихати. Ніщо не дасть такого насолоди, як фарби … »

Коли дивишся на зоряне небо над головою, усвідомлюєш всю дріб’язковість наших побутових проблем. Коли втрачаєш близьких людей, розумієш, який марення щось збирати, збирати, купувати і піклуватися про матеріальне благополуччя. Звичайно, я не пропоную стати бомжем і перетворитися на бродягу, але прагнути до речей, забуваючи про те, що давно не провідували маму чи бабусю, не бачили подругу, не читали дитині книжку. в біганині, за якийсь оплачуваною роботою — суєта суєт.

Ми метушимося, забуваючи, що щастя знаходиться на відстані витягнутої руки. працюємо, не думаючи, що життя не вічне і часу у людини не так багато, щоб все зрозуміти, усвідомити і пізнати в першу чергу себе.

Бачили ви світ далі свого міста, пам’ятники минулих епох і нові досягнення людської думки, в яких музеях були, чи бачили океан, різні країни, міста і готелі Гальтюр (гірськолижні готелі в Австрії біля підніжжя Альпійських гір)? Подорожували ви? Чи спілкувалися ви з різними людьми? залишалися ви в монастирі і відчували ви, що там час тече ніби в іншому руслі?

Біля підніжжя океану не здавалася вам, що ви піщинка у величезному світі, і якщо вас не стане, світ не помітить?

Світ величезний і прекрасний, населений різними людьми, але у всіх одні і ті ж бажання: бути здоровим і щоб була здорова сім’я, чи не бідувати, щоб не було війни …

Я прочитала багато роботи конкурсантів, хочу сказати, що є дуже цікаві і незвичайні. Ще раз переконуюся, які ж наші люди талановиті! Яка у наших душа !!!

Я знайшла нових друзів, познайомилася з новими блогами і, сподіваюся, це взаємно!

Хочу, щоб всі знайшли своє щастя, раділи життю про не обертали уваги на образливі дрібниці. Просто ставитеся до всього філософськи!


Де воно, щастя?: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   три × пять =