15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Дитяча кімната — поради професіоналів по дизайну

Дитяча кімната поради
0 Коментарі

Дитяча кімната — це власна маленька всесвіт вашої дитини, тому інтер’єр цього приміщення відіграє величезну роль в цілісному розвитку її особистості. Дитяча для дитини одночасно є спальнею, вітальнею і ігровий. А при досягненні дитиною шкільного віку, кімната служить ще і місцем для навчання, вона повинна поєднувати в собі найбільш комфортні і зручні умови для всіх видів його діяльності.

Зонування дитячої кімнати

Дитяча кімната поради

Хорошим рішенням, застосовуваним дизайнерами при плануванні інтер’єру дитячої, є метод зонування (прийом поділу кімнати на різні функціональні зони). Як правило, простір кімнати поділяють на гардеробну, ігрову та навчальну зони, а також на зону відпочинку. Варіантів облаштування дитячої кімнати безліч, але при будь-якому з них не слід забувати, що плановані функціональні зони повинні враховувати особливості будови тіла дитини. У дитячу рекомендується підбирати предмети простих форм, що складаються з великих деталей, так як меблі для дітей суттєво відрізняється від звичайних моделей і розмірами і пропорціями. Основним якістю меблів і складових інтер’єру в кімнаті дитини, перш за все, повинна бути безпека. Наявність гострих кутів і деталей тут забороняється. Покриття меблів також має значення. Бажано, щоб воно було гладким.

Освітлення дитячої кімнати

Особливо важливим питанням, якому слід приділити найбільшу увагу, є освітлення дитячої. При виборі типу джерел освітлення і його розташування в кімнаті слід враховувати вікові навантаження на очі дитини і той факт, що кількість світла повинно бути достатнім для навчальної діяльності та творчості. Світло не повинно бути занадто дратівливим і яскравим. Перепади в освітленості кімнати не повинні бути різкими, так як це шкідливо для різних аспектів здоров’я дитини. Для дитячої кімнати оптимальніше всього підійде верхнє і точкове освітлення.

При виборі джерел світла, слід також пам’ятати, що світловий спектр найчастіше буває синього або жовтого світіння. Більш м’яким і спокійним для дитячого сприйняття є жовте світіння. Синє ж, навпаки, створює ефект насиченого, денного освітлення кімнати. Розглядаючи планування зони відпочинку не можна не відзначити, що вдалим варіантом стала б двох’ярусна ліжко. Таке рішення дозволяє звільнити додатковий простір, яке можна використовувати для розміщення письмового столу або зони для ігор.

Сама по собі ліжко чудовий «плацдарм» для ігрової діяльності. А підйоми і спуски по сходах не тільки розважать, але й сприятимуть розвитку координації. Крім іншого, якщо дозволяє простір, невеликий спортивний комплекс був би дуже бажаний в дитячій кімнаті, що сприяло б і хорошому фізичному розвитку дитини.


Дитяча кімната — поради професіоналів по дизайну: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   девятнадцать + 20 =