15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Дивани в стилі кантрі

Дивани в стилі кантрі
0 Коментарі

Стиль кантрі, або інакше — сільський стиль в інтер’єрі, як ніякий інший асоціюється з простотою, затишком, увагою до деталей. Він немов протиставлення прагматичному і точному хай-теку: стиль кантрі проповідує романтизм, відсутність будь-якого пафосу і химерності, комфорт і душевну рівновагу, до якого має в своєму розпорядженні атмосфера такого інтер’єру.

За своєю суттю кантрі поєднує в собі ту саму сільську простоту та етнічне розмаїття країн. Інтер’єр в цьому стилі — це якийсь образ сільського житла, милого, затишного, простого і привітного.

Дивани в стилі кантрі

Певна грубувата сільська простота пішла, з’явилася витонченість, вишуканість, очевидний дизайнерський погляд. Однак навіть сучасний стиль кантрі все так же ліричний і близький природі. І меблі в такому інтер’єрі повинна бути органічна цієї ідеї. В більшості своїй меблі стилю кантрі виготовляється з натуральної деревини, світлих відтінків, трохи грубуватою. Форми — тільки чіткі, правильні. В інтер’єрі кантрі багато плетених меблів, практично не зустрічаються поліровані предмети. Основною функцією меблів вважається комфортність. Тому в такому інтер’єрі завжди є як звичні крісла, так і крісла-качалки, дивани. Про останні варто сказати окремо.

Кантрі не припускав великих диванів. Маленькі, затишні, симпатичні диванчики — це властиво стилю. Є особливі вимоги до кольору. Ось що можна сказати про цю характеристиці диванів:

 • найчастіше мають світлу, пастельну основу;
 • допустима і навіть вітається багатобарвність, але тільки не яскрава, а приглушена;
 • при виборі кольору дивана або покриття для нього важливо дотримуватися колористичний баланс.

Якщо, наприклад, в оббивці дивана превалюють сіренево- волошкові тони, вони ж повинні зустрічатися і в малюнку штор, і в принте на скатертини. Шпалери і килим теж знаходяться в цьому «змові».

Дивани-кантрі в ідеалі повинні створювати враження одиничного зразка, рукотворної меблів. Штучна зістаренність тільки додасть їм стильової переконливості. Їх завдання — створювати в приміщенні відчуття тепла і м’якості, в усьому образі диванів повинен вгадуватися романтичний наліт і якась претензія на вінтажність.

На каркасі дивана доречна різьблення: тільки проста, нехитра. Забарвлення оббивки — природні тони, м’які, ніжні, часто з рослинними мотивами.

Багато подушок на дивані — відмінна риса стилю, в якому особливу вагу має текстиль. І подушки, і плед повинні гармоніювати з оббивкою дивана.

Сьогодні багато шанувальників стилю кантрі реставрують старі меблі, щоб домогтися більшого ефекту.


Дивани в стилі кантрі: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   четыре − 2 =