15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Інтимний гель Провокація

Інтим-гель Провокація
0 Коментарі

лубрикант Провокація

Існує безліч товарів, які покликані відновити або поліпшити чоловічу потенцію. Але куди як менше говорять про схожі засоби для жінок. Втім, ця ніша на ринку далеко не порожня. Якщо про проблеми з потенцією говорять багато, то про жіночі проблеми куди як рідше. Сором’язливість жінок і звичка списувати все на втому, часом призводять до непоправних наслідків.

Саме, щоб уникнути таких наслідків і існує інтим гель Провокація. Цей засіб для жінок, який дозволяє відновити потяг до партнера, а як наслідок і поліпшити статеве життя. Адже ні для кого не секрет, що чоловічий оргазм суто фізіологічний, а ось жіночий ще і складається з психології. До того ж, збуджена жінка викликає куди як більше бажання у чоловіка.

Показання та протипоказання до застосування

Коли мова заходить про Provocative gel слід розуміти, що мова йде про абсолютно натуральний засіб, який не має негативних ефектів. Однак це не означає, що застосовувати його варто просто так. Краще дотримуватися конкретних показань до застосування і ось їх перелік:

 • відсутність статевого потягу до партнера;
 • погане виділення змазки до або під час статевого акту;
 • сухість статевих органів;
 • слабке або нетривале збудження;
 • нездатність відчути задоволення від статевого акту.

переваги Provocative gel

Даний засіб має цілу низку свідчень, які зводяться до двох страшних слів — аноргазмічность і фригідність. І ось такі 2 речі зазвичай є сущим кошмаром для жінок. Неможливість отримати сексуальну розрядку, адже це згодом призводить до стресу і до дратівливості. Як кажуть в народі «якщо з жінкою вночі по-людськи, то вона з тобою днем по-людськи». Скільки ще анекдотів існує на цю тему не злічити. Але, на жаль, це не просто жарти і якщо справа навіть в психології, то крем гель Провокація може стати відмінним засобом.

Відразу варто сказати гель Провокація для чоловіків нешкідливий, але і яскравого позитивного ефекту не має.

Склад і інструкція

Перш, ніж замовити препарат, не зайвим буде ознайомитися з його складом, який є на всі 100% натуральним. Правда, фахівці відзначають, що даний засіб гормональний і варто спершу проконсультуватися з лікарем, щоб його дія мала сенс. Забавно, що сам по собі засіб не має негативних ефектів, але зміна гормонального фону в слідстві його тривалого використання може впливати на настрій і поведінку жінки. Тут все дуже індивідуально. А ось і компоненти:

 • Серотонін. Не будемо втомлювати хімічним описом. Дана речовина позитивно позначається на організмі, в першу чергу підвищуючи больовий поріг. Як це стане в нагоді при статевому акті? Чи зрозуміють дівчата, які відчувають біль, коли чоловік тільки увійшов.
 • Окситоцин. Один з гормонів прихильності. Саме він виділяється, коли бачиш дорогe людинe або друга. Покращує психологічну прихильність до партнера, що покращує сам статевий акт (пам’ятаємо, що жінки без психологічної складової задоволення не отримують).
 • Дофамін. Менш слабкий друг і соратник адреналіну. Використовується саме він, оскільки на відміну від побратима не викликає почуття тривоги і небезпеки. Дофамін жіноча речовина, ніжна, дбайлива і ласкава. Прискорює кровообіг і підвищує чутливість стінок піхви.
 • Ендорфін. Гормон щастя в представленні не потребує. Відчуваючи радість від контакту жінка буде більше збуджуватися, що в поєднанні з іншими ефектами і дає результат.

А ось способів застосування гелю Провокація для жінок існує два. Перший має на увазі самостійне застосування жінкою. Гель наноситься на палець, після чого пальцем наноситься на стінки піхви. Плюсом є те, що можна робити самостійно, так і якщо чоловік застане за подібним заняттям він навряд чи відмовиться допомогти.

Другий спосіб можливий тільки разом з чоловіком. Гель наноситься на член перед статевим актом. Тут він може вплинути і на чоловіка, але це малоймовірно. Втім, цей спосіб приємний сам по собі та й гель виступає в якості мастила. Рекомендується використання протягом місяця з тижневою перервою, а потім ще 3 місяці також. Це дозволяє досягти максимального ефекту.

Реальні відгуки про гель Провокація: брехня або правда?

Відгуки дуже різні. Частина з них природно негативна, але розібратися з ними слід. Нерідко подібні відгуки пишуть конкуренти або люди, які зіткнулися з підробкою. Тут як не крути в основі коментарю лежить брехня — власна чи продавця.

Свої коментарі про засіб залишають і диванні експерти. Прочитавши склад вони тут же починають кричати, посилаючись на псевдонаукові статті. З такими людьми безглуздо сперечатися.

Є й особлива категорія людей, які посилаються, на вартість. Вони стверджують, що ціна гелю Провокація не відповідає складу. Всім не догодиш.

Є й розчаровані покупці, які невірно слідували інструкції, наприклад, використовуючи тільки другий спосіб і раз на місяць, або просто виявилися нечутливими до компонентів. Якщо перше зустрічається часто і лікується, то ось друге, на жаль, безнадійно. Унікальність всіх людей примовляє останню категорію до пошуків іншого засобу.

відгуки про Provocative gel

Де купити гель Провокація?

На жаль, засіб можна тільки в Інтернеті. На прилавках аптек його годі й шукати. Але все націнки приводять до дуже вже завищеною вартістю, що зробило б продукт не доступним.

Також слід побоюватися підробок, адже такий засіб є досить специфічним, а як наслідок ласим шматочком для шахраїв. Тому замовляти препарат варто у перевірених постачальників. Виробник поширює свою продукцію тільки через авторизовані сайти, одним з яких є ми.

Доставка

Доставка здійснюється по всій території України в наступні міста: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка та інші.


Інтимний гель Провокація: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   восемнадцать − девять =