15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Гірський Женьшень для потенції

чоловічий Горний Женьшень
0 Коментарі

Інтенсивний ритм життя у великому місті призводить до того, що багато сучасних чоловіків відчувають постійні стреси і нервову напругу. Як наслідок — проблеми зі здоров’ям і розлади в статевій сфері. Для їх усунення розроблено безліч медичних препаратів, але більша частина рекламованих засобів не дає стійкого і тривалого ефекту.

На їх фоні вигідно виділяється Гірський Женьшень для потенції і чоловічої сили, виготовлений з повністю натуральних інгредієнтів. Основа препарату — подрібнений корінь гірського женьшеню з Перу. Це рослина живе виключно в горах Північної Америки на висоті не нижче 3 000 м. Свої унікальні властивості рослина отримала завдяки особливим кліматичним умовам і унікальному складу грунту високогір’я.

рекомендації для Горного Женьшеню

Показання та протипоказання

Засіб діє не моментально і за помахом чарівної палички, а поступово. Спочатку у чоловіка відбувається підвищення рівня тестостерону в крові, в результаті чого у нього підвищується інтерес до протилежної статі і виникає збудження. Довжина статевого акту стає більше.

Через два тижні на тлі посилення сексуальної енергії і загального підйому сил злягання стає все більш тривалим. Ще через тиждень відчуття від статевого акту в чоловіка набуває підвищену яскравість і емоційність. Після закінчення прийому засобу — через 4 тижні чоловік зможе займатися сексом скільки завгодно довгий час і повністю контролювати процес ерекції.

Основні властивості препарату:

 • комплексний вплив на організм чоловіків;
 • повна безпека при прийомі;
 • підвищення тонусу організму;
 • приведення в норму психоемоційного фону пацієнта;
 • лікування розладів сечостатевої системи;
 • позитивний вплив на нервову систему, а також на серцево-судинний апарат;
 • зміцнення ерекції;
 • посилення статевого потягу;

Протипоказань за підсумками клінічних випробувань препарату виявлено не було. Завдяки повністю натуральному складу рекомендується до застосування для чоловіків різного віку, навіть для 60-річних.

Склад і інструкція

Засіб випускається у формі порошку, але існує Гірський Женьшень в таблетках. З приводу прийняття цієї лікарської форми варто проконсультуватися у лікаря.
Основні речовини в складі препарату:

 • Цинк — для посилення вироблення тестостерону;
 • Кристалічна целюлоза — для підвищення імунітету;
 • Жирні кислоти — запобігають склероз.
 • Селен — антиоксидант природного походження;
 • Мальтодекстрин — джерело енергії для клітин.

склад Горного Женьшеня

Як приймати Гірський Женьшень з Перу? Інструкція по застосуванню в даному випадку така:

 • потрібно взяти одну дозу порошку (5 мг) і залити склянкою теплої води;
 • розмішати засіб, почекати близько 5 хвилин;
 • вживати треба за 30 хвилин до сексуального контакту.

Приймати порошок Гірський Женьшень виробник рекомендує два рази в день протягом чотирьох місяців.

Відгуки про Гірський Женьшень: розлучення або правда?

Що стосується відгуків, то тут переважає більшість позитивні. Чоловіки, які користувалися перуанським Гірським женьшенєм, відзначають позитивну дію препарату на статеву функцію і загальний стан організму.

Також можна знайти і негативні відгуки, але якщо розібратися, то їх небагато і виходять вони від тих людей, які неправильно його приймали або вжили пару раз і розчарувалися, не отримавши миттєвого ефекту. На жаль, бізнес з продажу контрафактних засобів для потенції давно налагоджений, тому користувачі могли натрапити на підробку на одному з численних шахрайських сайтів, які обіцяють миттєвий ефект і чарівне переродження.

Крім того, негативні відгуки можуть писати спеціально найняті конкурентами справжні медичні працівники. Відкликання виглядає солідно і йому довіряють.

відгуки про Горний Женьшень

Де купити Гірський Женьшень?

Це чудовий засіб не є ліками, а являє собою біологічно активну добавку. В аптеках знайти цей препарат неможливо, так як він розповсюджується тільки через інтернет, що дуже зручно, як в плані отримання товару, так і при його оплаті.

Виробник не хоче допустити дискредитацію продукту через підробки, тому здійснює продаж засобу тільки на своєму офіційному сайті і на ресурсах партнерів. До речі, наша компанія знаходиться в списку партнерів, тому ви зможете придбати у нас Гірський Женьшень за прийнятною ціною.


Гірський Женьшень для потенції: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   18 − три =