15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Краса не так важлива?

краса не так важлива
0 Коментарі

Бути красивою бажає кожна жінка, в якому б віці вона не була. Крім того, вважається, що краса уособлює собою гарну карму. Але краса зовсім не має на увазі правильні риси обличчя або ідеальні пропорції тіла. Вам зустрічалися красуні з агресивним і заздрісним виразом обличчя?

І хто ж назве таких жінок привабливими? Значно привабливіше виглядає звичайна дівчина, що несе позитивну енергію, повну добра, любові і спокою. Вона приймає себе такою, яка є, готова віддавати, ніж вимагати. Якщо ж вона ще наділена і почуттям гумору — ціни їй немає.

важливість краси

А здоровий колір обличчя, очі, палаючі блиском, причарують кого завгодно, навіть якщо особа дівчини не відповідає необхідним канонам краси. Далеко не всім сучасним жінкам вдається влаштувати сімейне життя. Хоча вони розумні, красиві, відмінні господині. Чому ж все важче стає вийти заміж? А все дуже просто — досягнувши певних успіхів в кар’єрі, такі жінки набувають рис лідера.

Чоловіки ж не можуть переносити більш сильних жінок, так влаштована природа. Чоловік не може бути веденим, це жінка повинна йти за ним. Мудра жінка, якою б сильною була, дуже тактовно покаже чоловікові, що він головний. Однією з причин невлаштованості особистого життя може бути зневажливе ставлення до батька, або відкинута перше кохання.

Гнучкість і мудрість жінки, здатної створити простір любові, стає гарантом того, що самотність їй не грозіт.Чтоби особисте життя стала джерелом блаженства, кожній жінці необхідно добре виглядати. Для цього треба дотримуватися таких правил — налагодити правильний сон, правильне харчування і зробити гармонійною особисте життя.

Треба спати не менше 8 годин, але і не більше 9, так як дуже тривалий сон порушує тонку енергетику. Спати лягати треба рано — близько 10-ї години вечора, оскільки нервова система відновлюється в період з 10 години до пів на другу ночі. Пізніше засипання не дозволить відпочити нервовій системі.

М’яса в раціоні повинно бути менше, а їсти треба в доброму настрої — якщо під час прийому їжі обговорювати щось неприємне, то підсвідомість буде програмуватися на негатів.Обручальние кільця і ??щасливе заміжжя нерозривно пов’язані у свідомості кожної жінки.

А кого залишать байдужими обручки з діамантами? Хотілося б, щоб в житті будь-якої дівчини настав момент блаженства — коли прийде час вибирати обручки з золота. І тоді щастя і здоров’я зроблять справжньою красунею будь-яку дівчину. А щирість відносин допоможуть створити справжню міцну сім’ю.


Краса не так важлива?: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   восемь + 10 =