15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Крем Фаллостон для збільшення члена

Фаллостон гель
0 Коментарі

препарат Фаллостон

Проблеми з потенцією — це в деякому роді панацея життя сучасного чоловіка. Адже, не секрет, що саме чоловіча частина населення відчуває значне стресове навантаження, яке негативно відбивається на сексуальному житті. Повернути всю яскравість вражень від інтимної близькості допоможе крем Фаллостон.

На численні думки, які можна зустріти в інтернеті, даний засіб зарекомендував себе як один з найкращих у своїй категорії. Секрет дієвості полягає в тому, що препарат містить органічні елементи, які зустрічаються в природному середовищі.

Крім того, за допомогою крему Фаллостон, можна не тільки підтримувати свою чоловічу функцію в нормальному робочому стані, але ще і уникнути можливих неприємних та малоприємних процедур лікування, до яких вдаються чоловіки в кризовому віці від 35-50 років. Даний засіб дозволяє насолоджуватися повноцінним сексуальним життям незалежно від втоми і депресивного стану. Фаллостон плюс пробуджує бажання завжди.

Показання та протипоказання до застосування

Даний засіб має ряд альтернативних назв:

 • Молот Тора;
 • Сибірська Булава.

Свого роду Фаллостон гель — біологічно активна добавка для повернення чоловічої сили. Його рекомендують використовувати для чоловіків, які зневірилися в своїх сексуальних можливостях, з об’єктивних чи суб’єктивних причин втратили інтерес до своєї другої половинки.

Крім підвищеного сексуального бажання препарат позитивно позначається і на розмірах статевого органу. Всі свідчення можуть бути зібрані в наступні пункти:

 • Знижена чутливість статевих органів;
 • Передчасна еякуляція, що не гарантує повне задоволення партнерки;
 • Неякісна ерекція (м’язи пеніса недостатньо пружні і мляві);
 • Невеликий розмір чоловічого дітородного органу.

Фаллостон для чоловіків має і ряд протипоказань до застосування

 • Наявність алергічної реакції на складові елементи;
 • Неповноліття пацієнта;
 • Механічні деформації статевих органів, пов’язані з генетичними моментами.

результат роботи Falloston

Склад і інструкція

Замовити крем Фаллостон можна тільки на профільному сайті. При цьому, даний препарат робить зі звичайного чоловіка справжнього героя-коханця. При цьому, не використовується ніякої хімії — до складу препарату входять тільки натуральні інгредієнти:

 • Жовч сибірського ведмедя. Відновлює імунітет організму та компенсує брак такого металу як цинк. Саме цей елемент забезпечує нормальну роботу чоловічих статевих органів.
 • Мускус кабарги. Активізує сексуальний потяг за рахунок вироблення додаткової кількості тестостерону.
 • Плоди феллодендрона. Витримка з даної рослини нормалізує обмін речовин, зміцнюючи імунну систему організму. Є природним поповнювачим основних вітамінів.
 • Вовчок. Збагачує всі клітини організму киснем. Наявність достатньої кількості О2 є гарантом здорової ерекції.

Безпосередньо спосіб використання та дозування Фаллостона регламентується виробником. За інструкцією крем застосовується щодня протягом місяця. Він повинен втиратися до статевого акту за півгодини ніжними масажними рухами. Для досягнення максимального ефекту засіб втирається на ерегований член.

Відгуки про Фаллостон: брехня або правда?

Рекомендації щодо застосування препарату різні. Існують і негативні думки про даноий засіб. Пов’язані вони, як правило, з використанням контрафактного продукту.
У той же час кількість позитивних відгуків як рядового пацієнта, так і зі сторонніх провідних фахівців в даній сфері, набагато більше. Препарат вже давно довів свою ефективність. Багато сімейних пар завдяки крему повернули в своє життя повноту відчуттів від інтимної близькості.

Згідно відгуками досягти гарного результату можна лише в разі строгого виконання рекомендацій виробника, які детально викладені в інструкції. Люди, хто дотримувався цього алгоритму і залишають позитивні відгуки про гелі.

Якщо ви правильно дотримуйтеся способу застосування і не маєте протипоказань, то вже через кілька циклів використання зможете оцінити ефект від даного гелю.

відгуки про Фаллостон

Де купити Фаллостон?

Для повноцінної подружнього життя рекомендується застосовувати засіб як профілактичний. Однак, для отримання оригінального продукту слід звертатися лише до перевірених дилерів. Ми сертифіковані виробником даної інтимної продукції і тому ціна Фаллостона у нас знаходиться на рівні заводу – від виробника.

Пам’ятайте: що придбати препарат можна лише на спеціалізованих інтернет-ресурсах, які займаються реалізацією сексуальних добавок і чоловічих стимуляторів. У списку рекомендованих сайтів ви точно знайдете наш магазин, так ка він користується довірою і гарантовано поставляє оригінальну продукцію високої якості.

Ціна та доставка

Цена становить 449 гривень. Доставка здійснюється по всій території України в наступні міста: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка та інші.


Крем Фаллостон для збільшення члена: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   4 × 4 =