15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Критерії вибору парфумерії

критерії вибору парфумерії
0 Коментарі

Світ сучасної парфумерії настільки різноманітний і багатогранний, що людині, яка вирішила придбати духи або парфумовану воду на подарунок, розібратися в ньому зовсім непросто. Сьогодні сотні брендів є представниками елітної парфумерії.

У їх числі Крістіан Лакруа і Крістіан Діор, Кашарель і Шанель, Кусадо і багато інших. Селективна парфумерія представлена ??трохи меншим асортиментом, але вона призначена для найвишуканіших жінок і чоловіків, які звикли до розкоші і одягаються відповідним чином. В цілому, селективна парфумерія — аромати для обраних, і це необхідно враховувати, купуючи парфуми чоловічі або жіночі.

Як вибрати аромат за віком?

вибір парфумерії

Перш ніж купити аромат, ви повинні знати, який з них вважає за краще людина, якій він буде даріться, адже парфуми є насичені та ніжніші, шипровие і квіткові, свіжі і солодкі, пряні і інші.

Оскільки аромат, придбаний зовсім не тієї якості і типу, який подобається вашій мамі чи татові, буде так і припадати пилом на туалетному столику.

Жінки зрілого віку віддають перевагу …

Жінки зрілого віку віддають перевагу класичним, солодкі і східні парфуми, які мають насиченою парфумерної композицією. До таких відносяться духи від Крістіана Діора, від Шанель. Що стосується селективної парфумерії, то напевно, жінці в зрілому віці сподобається парфумерія торгової марки Амуаж, Шаріоль, Каррера.

Молоденькі дівчата вибирають …

Молоденькі дівчата вибирають більш легкі і повітряні парфуми, тому туалетна вода для дівчини повинна бути саме такою — ніжною і майстерно підкреслює її молодість і дівочу красу.

Молодим жінкам подобаються …

Молодим жінкам подобаються різні парфуми — від фруктових і свіжих до парфумів в стилістиці унісекс (вони підходять як жінкам, так і чоловікам). Тому саме для такої жінки підібрати аромат найважче.

Але все ж, якщо чоловік знає, який запах виливає жіноче тіло, то він не помилиться з вибором.

Сучасний чоловік

Сучасний чоловік не менше трепетно ??ставиться до свого зовнішнього вигляду, ніж жінка. Тому в його арсеналі завжди є кілька ароматів різних відомих брендів.

Для зрілого чоловіка

Вибрати відповідну туалетну воду для зрілого чоловіка не складе труднощів. Йому можна сміливо купувати амброві аромати, парфуми із запахом тютюну і шкіри.

Юнакові підійде аромат …

Юнакові підійде аромат, насичений морським бризом і свіжістю лісових трав. Чим солодший аромат, тим він довше буде присутній на тілі людини, але при покупці слід враховувати, що запах ванілі або троянди не всім подобається.


Критерії вибору парфумерії: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   17 + двенадцать =