15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Криза середнього віку

криза середнього віку
0 Коментарі

Тіло — це прекрасно, але пора знову згадати про … ні, не душі, а мізках, а точніше — психіці. Адже не дивлячись на грецький «психосом» — душа, паримо ми собі саме мізки, а вони в свою чергу, псують нерви і напружують печінку.

А це шкідливо особливо в 40 років, а саме в цьому віці нам особливо хочеться подепрессовать на предмет минулого дитинства а разом з ним і половини життя. І якщо, до того ж до цього відчуття, вам не хочеться працювати, але хочеться випити, у вас безсоння, але секс перестав цікавити, ви знаходите у себе все нові хвороби, значить це він — криза середнього віку.

криза віку

Часто починається він в якийсь дурниці — відмічено все більше сивого волосся, зморшки, зайві складочки на животі. Вірніше, не просто помічені, а усвідомлені, що це назавжди і надалі їх буде тільки більше.

Але щось же треба робити? Треба.

1. Для початку розберіться в собі

Розглядайте це як початок нового етапу у вашому житті, шанс зробити щось по-іншому. Щоб мати більше свободи, щоб перестати, нарешті, витрачати час даремно. Зосередьтеся на тому, що ви можете зробити, а не на тому, що ви не можете.

Поговоріть про свої відчуття з друзями-ровесниками а ще краще тими хто вже пережив цю кризу, разом виробіть стратегію боротьби з ним.

2. Слідкуйте за своїм тілом

Багатьох саме необхідність все уважніше ставитися до здоров’я напружує найбільше. Пора міняти стереотипи. Тепер здоров’я дійсно на першому місці. Тому займіться харчуванням, фізкультурою, танцями, швидкою ходьбою.

І цей самий час кинути палити і розпрощатися зі спиртним. Адже ці підліткові іграшки дорослішання вам вже ні до чого, ви і так подорослішали.

3. Займіться шлюбом

Не в сенсі виробництва неякісної продукції, а в сенсі ваших сімейних відносин. Саме в районі 40 років розпадаються близько 30% шлюбів. І тому, якщо вас влаштовує ваш партнер і ви маєте намір з ним пити чай на пенсії, пора повернути колишню пристрасть. А у вас як раз і час для цього з’явилося — діти-то виросли.

Запропонуйте нові види дозвілля: спільні велосипедні прогулянки походи ха грибами-ягодами, бадмінтон або бридж — що завгодно, лише б у вас була можливість спілкуватися і дарувати коханому радість. І тоді ви зрозумієте, що любов у 40 років особлива.

4. Всі зміни на краще

Вам же подобається ця фраза? Подивіться на себе в дзеркало і повторіть її стільки разів, щоб повірити, що ви дійсно змінюєтеся на краще. І у вас ще дуже багато часу попереду, щоб стати ще краще


Криза середнього віку: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   пятнадцать − 14 =