15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Менструальні болі — вихід є

менструальні болі
0 Коментарі

Кожна з жінок стикається з однією і тією ж проблемою — «критичні дні», а одночасно з ними болю і загальне нездужання. Ми намагаємося не звертати на них уваги, займаємося своїми справами, як і раніше, проте біль і відчуття дискомфорту, яке не припиняється, отруюють існування.

Болі під час менструацій можуть тривати, як правило, один-два дня, однак цей час може послужити справжнісіньким кошмаром.

біль в животі

В чому причина? Лікарі стверджують, що особливих причин для цього не існує. Справа в тому, що матка під час менструації скорочується, з цієї причини з’являється збільшення чутливості до даних скорочень. У жінок, які вже народжували, подібні болі можуть зменшитися, оскільки шийка матки під час народження дитини розтягується і на скорочення, які відбуваються під час менструації, вже не реагує.

Болі при менструації вторинного характеру, можуть бути наслідком інфекційних захворювань, або варикозним розширенням вен в районі малого тазу, фіброміомою матки. В кожному окремому випадку болі викликаються надлишком простагландину. Даний гормон виробляється слизовою оболонкою матки. Сам надлишок простагландину може стати причиною головного болю, кишкових коліків, скорочення матки.

При появі вторинних болів менструального характеру, як правило, звертаються за допомогою до лікаря. А ось з первинними болями можна впоратися власними силами. Наприклад, у вас є можливість придбати в аптеці ліки, які допоможуть зняти відчуття болю. А можна застосувати прості і доступні засоби.

Грілка. Прикладіть грілку до того місця живота, де ви відчуваєте біль. Тепло допоможе розслабитися м’язам і болю зменшаться.

Спортивні заняття. Зовсім не обов’язково займатися спортом, коли вас мучать болі, але якщо ви будете тримати хорошу фізичну форму, болі при менструаціях стануть не такими сильними.

Гаряча ванна. Вона призводить до того ж ефекту, що і грілка. М’язи розслабляться, і покращиться кровообіг.

Протизаплідні засоби. Жінки, які приймають протизаплідні таблетки, набагато менше страждають болями під час менструацій, оскільки таблетки пригнічують овуляцію.

Фахівці попереджають! Болі, які відчуває жінка в критичні дні, починаються або з першою менструацією, або в перші два роки після її початку. З цієї причини, якщо у Вас болі з’явилися раптово, а раніше вони не спостерігалися, або вони стали значно сильніше, ніж раніше, цілком можливо з’явилася якась інша причина для їх появи.


Менструальні болі — вихід є: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   десять + девятнадцать =