15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Методи безопераційного збільшення члена

чоловік вимірює розміт пеніса
0 Коментарі

Більшість чоловіків незадоволені розмірами пеніса. Не влаштовує довжина, не подобається обсяг. Перш ніж вдатися до серйозних заходів по усуненню недоліків, слід з’ясувати, якої товщини повинен бути член. У деяких випадках представники сильної статі належать до дітородних органів скептично, а насправді, розміри відповідають нормі.

Іноді з цією проблемою можна впоратися самостійно, а в окремих, запущених випадках може знадобитися допомога фахівців, включаючи хірургічне втручання.

Якщо товщина фалоса не відповідає нормі, значить, потрібне збільшення параметра. Сьогодні зробити це реально. Для початку варто спробувати впоратися з проблемою в домашніх умовах, якщо це не дасть результатів, тоді звертатися за допомогою і збільшувати пеніс за допомогою радикальних способів. Потрібно відзначити, що грандіозного ефекту чекати не варто, а от збільшити на 2 – 3 сантиметри реально. Як збільшити товщину члена. Робити це можна після періоду статевого дозрівання, оскільки до цього моменту і товщина і довжина можуть збільшуватися без застосування додаткових заходів. Сказати до скількох років росте в товщину статевий член, неможливо, оскільки у одного представника сильної статі статеве дозрівання закінчується у 18 років, а в іншого в 25.

збільшення члена на очах

Як збільшити чоловічий член в товщину в домашніх умовах

Існує велика кількість методів, що дозволяють в домашніх умовах збільшити статевий член в обхваті. Як збільшити товщину члена, способи прості й ефективні, з їх освоєнням зможе справитися кожен чоловік. До них відносять:

 • Масаж можна робити не тільки вдома, але в будь-якому іншому місці. Головна умова — наявність спеціально призначеної мастила і відсутність тих, хто може перешкодити налаштуватися на потрібний лад. Масаж проводять акуратними рухами в напрямку від підстави до голівки, роблять при неповній ерекції;
 • Використання спеціальних пристосувань — частіше застосовують вакуумну помпу і екстендер;
 • Виконання вправ — не вимагає навичок. Роблячи вправи для статевого органу, необхідно бути уважним, щоб уникнути травм і пошкоджень, що загрожують негативними наслідками;
 • Застосування засобів, здатних збільшити розмір чоловічого достоїнства — гелі, мазі, креми, дія яких заснована на посиленні кровообігу в місці нанесення. В результаті використання, кров приливає до статевого члена, збільшуючи розмір.

вакуумна помпа для пеніса

Як збільшити довжину члена в дома

Якщо вести мову про довжину чоловічого достоїнства, середніми розмірами можна вважати 12 – 15 см. При цьому середня довжина не є еталоном, якщо відхилення від норми незначно, поводу для занепокоєння немає. У випадках, коли цей параметр менше 10 см, потрібно намагатися його збільшити.

Більшість представників сильної статі цікавляться, що важливіше: довжина або товщина. Але відповісти на питання складно, оскільки все індивідуально у кожній конкретній ситуації і залежить від фізіологічних особливостей партнерки. Звичайно, якщо розмір і товщина статевого члена менше, ніж середні показники, потрібно збільшувати довжину і діаметр.

Як виміряти товщину члена

Щоб визначитися, чи є необхідність у коригуванні розмірів фалоса, і як збільшити обхват, потрібно провести відповідні виміри. Чоловіки не мають поняття, як правильно виміряти обсяг пеніса і довжину, як дізнатися, чи відповідають отримані результати встановленим параметрам.

Якщо не знаєте, як заміряти товщину або як порахувати діаметр фалоса, для початку потрібно визначитися, що робити це слід при ерекції. Обхват визначають наступним чином: беруть нитку, обмотують її навколо пеніса, потім знімають і прикладають до лінійки. Для обчислення діаметра одержану величину ділять на 3,14.

Безопераційні методи збільшення статевого члена

Це домашній варіант коригування розмірів чоловічого достоїнства. Включає ряд методів, застосовуючи які протягом певного періоду часу, можна добитися стійкого позитивного ефекту.

еспандер для збільшення члена

Вправи, які збільшують товщину статевого члена

На практиці застосовують дві вправи, які допомагають збільшити діаметр дітородного органу. Виконувати їх просто, вони не займають багато часу і не вимагають спеціальних пристосувань і фінансових витрат. Перед проведенням вправ член рекомендується розігріти, необхідним є застосування мастила. Як збільшити товщину члена:

 1. У підстави фалос обхоплюють пальцями, отримуючи щільне кільце. Повільно переміщують пальці у напрямку до голівці, витягаючи пеніс. При цьому торкатися до голівці не варто. Починають з 40 повторень, збільшуючи кількість до 200.
 2. Вплив на член виробляється за допомогою долоні. Для цієї мети сильно (боляче бути не повинно) обхоплюють пеніс і стискають протягом 10 секунд. При стисненні одночасно виконують і відтягування по напряму вгору, вниз, вліво і вправо.

збільшення статевого органу чоловіка

Экстендеры для збільшення члена

Такого роду пристосування не тільки дозволяє надати пару сантиметрів товщині і довжині фалоса, але і виправити вроджену кривизну. За допомогою екстендера здійснюється розтягнення тканин члена. Ефект досягається за умови, що використовуватиметься його протягом кількох годин у день.

Вакуумні помпи

Це насос, який надівається на статевий член і створює навколо нього вакуум. Завдяки цьому посилюється кровотік, який покращує ерекцію і сприяє збільшення розмірів статевого члена.

Креми і гелі

Такі кошти можна придбати в аптеці або інтернет-магазині, відрізняються вони короткостроковим впливом. Збільшення чоловічої гідності досягається завдяки поліпшенню кровообігу відразу ж після нанесення. Якщо виробники подібних препаратів обіцяють довгостроковий ефект, це не відповідає дійсності.


Методи безопераційного збільшення члена: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   4 × пять =