15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Модні рукавички

модні рукавички
0 Коментарі

Зараз рукавички — особливий аксесуар, що перетворився із засобу для захисту від холоду в модний атрибут, який займає далеко не останнє місце в гардеробі кожної модниці.

Рафіновані і елегантні, що створюють класичний образ, а також кольорові та трикотажні, які відтворюють стиль і ритм сучасного життя в місті, рукавички, є безперечним фаворитом цієї зими. Так які ж основні вимоги до рукавичок були висунуті в цьому сезоні?

стильні рукавички

З настанням холодів захисним бар’єром для ніжних жіночих ручок є рукавички. Цієї зими на піку моди знаходяться рукавички із замші, дубленої шкіри і світиться сатину. Такі рукавички допоможуть вам у створенні стриманого і суворого способу. А ось трикотаж з плетеними косичками якнайкраще підійде для казуального стилю великого міста. Так звані комбіновані рукавички, наприклад, замшеві з вельветовими або шкіряними вставками або ж рукавички, прикрашені рюшами зі шкіри привернуть увагу і розбавлять посередній наряд. Не варто забувати, що в’язання гачком завжди залишається на піку моди, і рукавички, виконані по цій техніці не залишать їх власницю непоміченою серед сотні інших носіїв рукавичок.

Не бійтеся здаватися яскравою і, можливо, злегка екстравагантної — цієї зими наші руки гріються в рукавичках найрізноманітніших відтінків. Теплі карамельні, димчасто-сірі або зовсім різнокольорові рукавички зараз в моді. Крім того, рукавички відтінку фуксії і різних варіацій насиченого фіолетового кольору завоювали одностайне схвалення стилістів.

Що стосується обробки рукавичок, то різноманітні стрази і переливаються камені якнайкраще підійдуть для урочистого заходу, а залізні наклепкі привнесуть в ваш вигляд розкуті рокерських нотки. Рукавички без пальців — безперечні лідери подіумів. Вони підійдуть як писаним відчайдушним дівчатам, так і цілком елегантним дамам. Такі рукавички можуть бути будь-яких забарвлень, фактур і стилів. На превеликий жаль тих, хто ретельно відстежує останні модні тенденції, в суворому кліматі Росії рукавички без пальців не можуть виконувати свою основну функцію — захищати від холоду. А ось вийти «в світ» і покрасуватися — чому б і ні?

Наостанок хочеться відзначити ще одне «нововведення» цього сезону — рукавички на гумці. Як то кажуть, всі ми родом з дитинства, а нинішня зима не дає нам про це забути. Надзвичайно ошатні і стильні, вони здобули захоплення у найвідчайдушніших модниць і модників світу, так що, якщо сміливості і розкутості вам не позичати — дерзайте!


Модні рукавички: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   пять × 2 =