15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Монодієта: чергуючи дні, минаючи кілограми

монодиета чергуючи дні
0 Коментарі

Монодієта — це така дієта, яка допомагає дуже швидко скинути кілька кілограмів. Вона хороша тільки в тих випадках, коли потрібно швидко скинути вагу перед яким-небудь важливою подією. Після закінчення такої дієти вага знову повертається. Отже, монодієта: чергуючи дні, минаючи кілограми …

Дуже популярна монодієта кефіру. Кефір не тільки низькокалорійний, він ще й чудово засвоюється організмом, а також містить багато корисних речовин. Під час дієти монодієти, яка триває три дні, можна пити тільки кефір по одній склянці шість разів на день.

Монодієта минаючи кілограми

Інтервали між прийомами кефіру повинні бути однаковими. Під час такої дієти за три дні можна скинути від двох до трьох кілограм. Якщо ваш організм не може сидіти тільки на кефірі, то можна додати до кілограма фруктів і овочів в день. Таку монодієту можна повторювати тільки через місяць.

Варто звернути увагу на яблучну монодієту. Тут можна з’їдати до двох кілограм яблук в день. Така дієта розрахована на шість днів. Причому в перший і шостий день потрібно з’їдати по одному кілограму яблук, в другій і п’ятий — по півтора кілограма, а в третій і четвертий — по два кілограми в день. При підвищеній кислотності краще вживати солодкі сорти яблук, а при зниженій — кислі сорти. Під час такої дієти можна пити зелений чай. За шість днів при такій дієті ви зможете позбутися від п’яти — шести кілограмів.

Рисова монодієта не тільки дозволяє скинути вагу, але і виводить з організму солі і шлаки. Для такої дієти вариться склянку рису і з’їдається протягом дня. Можна запивати його яблучним соком. Крім цього допускається три яблука в день. Розрахована така дієта на три дні і повторювати її можна тільки через місяць.

Вівсянка дуже добре обволікає стінки шлунка. Вівсяна монодієта крім того, що допомагає скинути зайву вагу, ще й виліковує шлунково-кишкові захворювання. Під час такої дієти, розрахованої на п’ять днів, можна скинути до п’яти кілограмів. Вариться каша без солі, цукру і спецій, на воді. Її можна їсти скільки завгодно. Не варто дуже часто сідати на таку монодієту. Краще це робити не частіше, ніж один раз на півроку.

Гречана дієта не дає відчуття голоду. Тут можна їсти гречку в будь-якій кількості. Її заливають окропом на ніч, а потім їдять без солі і спецій. Крім цього можна пити літр кефіру в день і з’їдати два наслідках яблука. За тиждень ви зможете втратити від трьох до семи кілограмів. Таку монодієту можна проводити не частіше, ніж раз на місяць і не більше тижня.

Потрібно бути дуже обережними з монодієти. Якщо під час монодієти ви стали себе почувати гірше, то не варто її продовжувати.


Монодієта: чергуючи дні, минаючи кілограми: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   пять × 3 =