15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Наполегливість в досягненні мети

наполегливість в досягненні мети
0 Коментарі

Як часто буває так, що людина зайнята якимось справою якийсь час, а потім каже, «У мене нічого не виходить …», «Я більше не можу …», «У мене більше немає сил все це тягнути …» ну і так далі.

Чому такі думки приходять в голову? Що такого раптом сталося у людини, що ця людина, щось раніше міг робити, а зараз цього робити не в силах? Куди пішли ці сили? А якщо ці сили ні куди не пішли, то що сталося?

досягнення мети

Рано чи пізно з подібною ситуацією стикається кожна людина. І ймовірно кожному з нас знайоме почуття втрати мотивації. Тоді ми починаємо шукати відповіді на запитання, де ж взяти наполегливість в досягненні мети. Як по справжньому хотіти того, що я роблю? Як домогтися більшого в своїх починаннях.

Часто проблема таких станів криється первісному неусвідомленому відсутності інтересу до розпочатої справи. Це важко розпізнати в процесі самого діяння, але індикаторами цієї проблеми, як раз і є що виникає питання, які я вказав на самому початку статті.

Базовий початковий інтерес до процесу, в якому зайнята людина — це ключ до мотивації, та й до самого досягненню мети.

Пропоную Вам, короткий уявна подорож в недалеке минуле.

Давайте уявимо себе в дуже і дуже ранньому дитинстві. Тоді, коли кожен з нас починав пізнавати цей світ. Як ми вели себе?

Ми цікавилися всім, тяглися помацати і помацати будь-який предмет, а найчастіше перевіряли ці предмети на смак, використовуючи, так би мовити максимальну кількість своїх органів сприйняття реальності.

І для того щоб задовольнити своє бажання пізнання навколишнього світу, ми хотіли розширювати зону свого впливу, а для цього треба було не просто лежати і тягнутися ручками до всього того, що поруч, але вчитися повзати, а потім і де-не-як пробувати ходити.

І хоча у кожного з нас на цьому шляху свого розвитку були неодноразові падіння, ми все-таки не зупинилися перед перешкодою болю від ударів при падінні. Нас також не злякав страх не втриматися на ніжках в наступний раз.

Що ми робили?

Ми намагалися, намагалися, намагалися і намагалися. Наполегливо намагалися!

Що нами рухало? Може бути ми постійно думали і говорили собі про те, що нам потрібна наполегливість в досягненні мети? Звичайно ж ні!

Просто, нами рухав жвавий інтерес до пізнання, живий інтерес до того, що б досягти того що нам було цікаво.

Роблячи логічний висновок з цієї ситуації, ми можемо зрозуміти, що для досягнення мети вже в дорослому житті, так само потрібна правильна мотивація, і точне усвідомлення того, для чого ж потрібна та чи інша бажана мета.

Повертаючись до раніше наведеного прикладу: Якщо ви зараз можете твердо стояти на ногах, і нормально ходити, то у вас є досвід досягнення складних цілей. Залишається просто згадати той самий стан бажання нового, і навіть не просто бажання, а спраги нового і спраги пізнання.


Наполегливість в досягненні мети: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   4 × 1 =