15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Навіщо чоловіки брешуть

навіщо чоловіки брешуть
0 Коментарі

Відносини між чоловіком і жінкою обов’язково повинні бути побудовані на довірі. Тільки при взаємній повазі та довірі ви зможете зберегти ваші почуття і пройти разом через довгі роки. Але буває так, що доводиться брехати для того, щоб уникнути сварки. Давайте розглянемо декілька варіантів чоловічого брехні і зрозуміємо, чому ж на них за це не потрібно ображатися.

Варіант перший: ваш улюблений хвалить вашу подругу, і каже, що вона молодець, хоча вона йому зовсім не подобається. Але ж вона подобається вам. Ви з нею часто зустрічаєтеся, проводите багато часу разом, розкриваєте їй свої таємниці. Ви не пробачите своєму коханому, якщо він скаже про неї все, що насправді думає. Тому йому доводиться погоджуватися з вами і говорити, що ваша подруга дійсно приголомшлива.

чоловіки брешуть

Варіант другий: чоловік говорить про те, як він любить ваше домашнє тварина. Можливо, насправді це і не так. Але ви, можливо, дуже багато часу проводите зі своїм улюбленим вихованцем, ви віддаєте йому багато ласки і тепла. Ваш чоловік хоче, щоб ви і його любили, тому звичайно робить все, щоб ви знали, що ваша тварина любить і він.

Варіант третій: коли ваш улюблений йде просто зустрітися зі своїм другом, то він зазвичай говорить вам, що йому потрібно поговорити з одним один на один. Ніякої важливості найчастіше немає, просто таким чином ваш чоловік уникає зайвих сварок і з’ясувань відносин: куди підете, що там робити будете і так далі.

Варіант четвертий: дуже часто, коли ви розмовляєте зі своїм чоловіком по телефону, ваш коханий раптом говорить про те, що зараз пропаде зв’язок в телефоні, тому що … І тут можна придумати що завгодно, наприклад, що він в’їжджає в тунель. Насправді в цю хвилину він хоче закінчити розмову, але щоб закінчити розмову на хорошій ноті, доводиться придумувати такі ось брехня.

Варіант п’ятий: коли ваш улюблений говорить вам «Прошу вибачення», найчастіше він навіть не знає, за що вибачається. Він просто розгубився і не знає, що відповісти. Наступного разу, коли ви почуєте таку відповідь, найкраще запитати його, за що він перепрошує. Швидше за все він скаже вам, що вибачення він просить за все, що вас розлютило, то насправді він нічого не зрозумів.

Варіант шостий: Ваш улюблений намагається переконати вас в тому, що він просто пожартував, коли ви раптом образилися на його «жарт». Найчастіше цю фразу чоловіки використовують, щоб вийти з незручного становища. Вони видали щось, що вас засмутило і не сподобалося вам, і щоб не було сварок і образ, чоловік говорить про те, що він пожартував. Але ж цим він хоче уникнути сварок, і не хоче, щоб ви засмучувалися.


Навіщо чоловіки брешуть: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   четыре − два =