15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

План як засіб досягнення успіху

0 Коментарі

Не маючи плану (нехай названий планом «я хочу через рік 1000000 доларів» можна, ви хотіли їх і рік тому, і 10 років тому, а, так би мовити, «а віз і нині там»), неможливо нічого досягти крім втрат, так деяким щастить, але це велика рідкість. Багато хто не хоче планувати якраз з тієї причини, що це змусить їх щось робити, робити якісь дії, а більшість, просто, вважають, що план не обов’язковий, і дуже помиляються.

Успішні люди завжди планують свої дії, а інакше як зрозуміти, що потрібно зробити прямо зараз, а що може почекати рік або день? Вам також доведеться навчитися планувати свої дії, почніть з тренування і просто розплануйте свій день, записавши на папір всі ваші дії.

досягнення успіху

Але при дії за планом не потрібно забувати, що ви можете його коригувати при необхідності, але тільки при необхідності. Але якщо ви запланували, наприклад, зустрітися з важливою людиною, а по телику йде якийсь фільм, і на вулиці сніг мороз, подумайте що ви втратите в своєму майбутньому житті піддавшись такої слабкості … Єдине в цьому житті, що неможливо повернути ні за яких умовах-ЧАС, воно обмежене кількома десятиліттями, і все …

Тепер про план, і наприклад, дуже короткий план, який ви повинні спочатку скласти. На початку вашого шляху нормальний план навряд чи у вас вийде, я пам’ятаю в школі я не вмів складати план викладу спочатку, як було потрібно, звичайно хитрував і становив після того як напишу сам виклад (я добре знав і знаю російську мову і отримував 5 і 4 за п’ятибальною системою). План повинен бути:

 • Чи реальний
 • Досить докладний.

Перед складанням плану ви повинні знайти можливості, про це ми поговоримо в наступних статтях, або ж скористатися чужими рекомендаціями. Реальним план буде тоді, коли ви проаналізуєте ваші можливості і детально опишіть свої кроки по досягненню поставленої мети.

Наприклад, ви хочете вийти на дохід в перебігу року, припустимо, $ 20000. Спочатку ви шукаєте в своєму оточенні тих, хто здатний надати вам допомогу (радою, купівлею того що ви продаєте, просто дружньою підтримкою), розглядаєте всіх з цієї точки зору, і далі складаєте план. А найголовніше починаєте ДІЯТИ.

Приблизний короткий план.

Мета $ 20000. Ідея-продаж косметики (наприклад). Можливості: продаж знайомим (мережевий маркетинг) / продаж в інтернет. дії:

 • Знайти людей готових купити / створити сайт і навчитися інтернет-маркетингу
 • Замовлення і продаж / розкрутка сайту, пізнання азів інтернет-реклами
 • Вихід на стабільний дохід / перші продажі і їх зростання
 • Стабільний дохід / зростання продажів і прибутку
 • Стабільний дохід / зростання статків чи життя в своє задоволення

Кожен з пунктів цього плану необхідно розписувати ще багато підпунктів. Пам’ятайте, що все залежить тільки від вас, і чим раніше почнете діяти, тим раніше буде результат. І народна мудрість на прощаніе- «добрий-початок».


План як засіб досягнення успіху: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   четыре − один =