15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Поговоримо про звички

поговоримо про звички
0 Коментарі

Звички багато в чому визначають наш спосіб життя. Часом ми навіть не звертаємо уваги на те, що робимо — така особливість звичок. Ми ходимо звичним маршрутом, їздимо на одному і тому ж виді транспорту, ходимо в знайомі магазини, де звично вибираємо один і той же асортимент товарів. Добре це чи погано?

Людина так влаштована, що весь час прагнути впорядкувати в своє життя, а це має на увазі виконання якихось певних дій протягом довгого періоду часу. Так непомітно сформіровивается звичка вставати і лягати в один і той же час, робити прибирання по будинку, ходити розважатися в звичні нам місця. І це, загалом, добре. Адже звички діляться на корисні і шкідливі, і якщо ми не страждаємо від власних звичок, то все в порядку.

наші звички

Але звички — штука підступна. І цим часто користуються маркетологи. Наші фінансові переваги сформіровиваются роками і може вийти так, що звикнувши працювати з одним фактором, наприклад, з якимось банком, ми навіть не помітимо, що нам трохи підняли процентну ставку і скоротили перелік доступних знижок, в той час, як банки- конкуренти можуть пропонувати набагато вигідніші умови.

обмани маркетологів

Але звичка … Розлучатися з таким звичним клієнтом якось навіть болісно. Адже доведеться все міняти, виникають заново в усі фінансові тонкощі, заповнювати купу документів. Як можна оцінити таку звичку? Швидше за все, вона шкідлива, адже ми самі собі наносимо фінансових збитків.

Точно так же подібна схема діє в роздрібній торгівлі. Звичка купувати продукти в магазинчику поруч з будинком призводить до того, що ми сильно переплачуємо. Варто нанести візит в великий гіпермаркет, як це стане ясно — в великих магазинах ціни на багато груп товарів значно нижче.

Так що ж робити? Помітивши, що звичка починає тяжіти над нами, варто задуматися, а чи не потрібно її поміняти. Адже ми нічого не втрат, а, навпаки, придбаємо. І вигода при цьому може виявитися дуже значною. Звичайно, багато продавців є дуже милими і приємними в спілкуванні людьми, те ж саме відноситься до банківським службовцем, але чи є це підставою залишати все так, як було? Ні звичайно!

І якщо проведений аналіз показує, що ваші звички завдають вам реальний збиток, то позбавлятися від них варто якнайшвидше. А зекономлені гроші можна звично витратити … Ні, краще їх витратити незвично і, наприклад, провести відпустку в якій-небудь екзотичній країні, де ви


Поговоримо про звички: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   3 × 3 =