15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Правила догляду за хворою дитиною

правила догляду за хворою дитиною
0 Коментарі

Хворий малюк — це завжди трагедія для батьків. І часто деякі мами і тата просто впадають в паніку, навіть якщо малюк просто чхнув. Звичайно, в ситуації, коли дитина хворіє, перестрахуватися ніколи не завадить. Однак потрібно, все-таки, знати міру.

Слід пам’ятати про те, що маляті завжди передається стан близьких йому людей, а з огляду на той факт, що він тепер відчуває дискомфорт, то невпевненість, паніка, які виходять від батьків, користі явно не принесуть. Пам’ятайте про те, що ваше хвилювання нічого конструктивного до вирішення проблеми не додасть, а тому краще направити силу своїх емоцій в інше русло.

правила догляду

Отже, якщо мова йде про маленьку дитину, не потрібно соромитися викликати лікаря навіть через дрібниці. Якщо ситуація серйозна (висока температура, пронос, блювота і так далі), то відразу викликайте швидку допомогу.

А поки лікар ще в дорозі, можна самостійно спробувати полегшити стан дитини. Потрібно пам’ятати, що збивати температуру можна тільки в тому випадку, якщо градусник показує температуру вище 38,5 градусів. Знизити температуру можна за допомогою розтирання тіла (горілка-вода-9% оцет), за допомогою рясного тепла і вікової дози парацетамолу.

У тому випадку, якщо лікар дозволив залишатися вдома, потрібно, відповідно, забезпечити грамотний догляд за хворою дитиною. В першу чергу, потрібно створити найбільш комфортну обстановку, адже гарний настрій — запорука більш успішного і швидкого лікування. Не забувайте постійно провітрювати приміщення. Якщо дозволяє погода і стан дитини, можна гуляти з ним у дворі. Виняток становлять інфекційні захворювання.

Що стосується прийому їжі, то примушувати їсти дитини не потрібно ні в якому разі. Можна готувати його улюблені страви, прикрашати їх, але примушувати обідати не можна. Але при цьому дуже уважно потрібно стежити за тим, щоб малюк пив якомога більше рідини. Чим більше тим краще. В якості рідини найкраще підійде чиста і кип’ячена вода, але можна давати і несолодкі фруктові соки (бажано, розбавлені водою), компоти, морси.

Пам’ятайте про те, що під час хвороби дитина не повинна залишатися один. Добре, якщо один з батьків зможе взяти лікарняний або з дитиною можуть посидіти його бабусі чи дідуся. Але навіть в тому випадку, якщо таких можливостей немає, можна знайти доглядальницю. Тільки, якщо ви вже вирішили вдатися до цього варіанту, пам’ятайте про те, що доглядальниці повинні бути не просто з медичною освітою, а й з досвідом роботи з маленькими дітьми.

Ну і останнє, на що варто звернути особливу увагу — це на точне виконання розпоряджень лікаря. І не варто соромитися або боятися звертатися до лікаря в тому випадку, якщо ви бачите, що призначене ним лікування не допомагає.


Правила догляду за хворою дитиною: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   семнадцать − 7 =