15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Про моду …

про моду
0 Коментарі

Мене завжди дуже смішать, надмірно серйозні міркування про моду, коли про неї говорять з такими інтонаціями, ніби мова йде про долю всього світу. Коли брови насуплені, чоло наморщив і заклопотано так дама запитує: «Знаєш, щось мені ці нинішні штани-галіфе не подобаються.

Повнять вони, чи що »? І відразу хочеться відповісти: — Ну, так якщо не подобається тобі такий фасон — не купуй! Або ще такий ось пасаж: «Трендовий колір — бузковий, а бузковий мені не йде — я в ньому як рідна сестра Дракули, відразу колір обличчя просто нелюдським стає ». — А якщо нелюдський колір обличчя, то навіщо тоді в нього вбиратися? Тільки тому, що — модно?

висока мода

Моя добра знайома Наташа вже кілька років живе і працює в Мілані гідом по шопінгу — допомагає російськомовним туристкам зробити хороші покупки. Ось вона і розповіла мені, що деякі наші жінки, приїжджаючи «на шопінг», озвучують свої побажання гранично коротко: «Остання колекція такий-то марки».

І скуповують абсолютно все. Абсолютно неважливо, який колір, фасон і куди приліплені гудзики. Головне, як казав герой Леоніда Бронєвого, у фільмі «Той самий Мюнхгаузен», — якщо сьогодні модні виточки ось тут, так щоб вони тут і були!

Наташа збентежено говорила: «Ці жінки, які скуповують останні модні колекції не дивлячись, так втомлюються від покупок, що до вечора вже й не раді, що стільки всього накупили» …

А як же тут радіти, якщо з такою люттю ставитися до моди? Але мій погляд мода це ж тільки гра — гра для дорослих людей. Будь-яку іншу діяльність, включаючи роботу, любовні пригоди і інші відносини, не можна назвати грою в чистому вигляді, тому що і в кар’єрі, і в любові, і в дружбі можна зробити невірний крок, зробити неправильний хід і в результаті боляче отримати по лобі, а то і з тріском програти.

А мода — це гра без програшу. Тому що у тебе завжди є можливість легально дуріти, приміряти різні маски, бути то розбійницею, то королевою і безперешкодно висловлювати свій настрій в обраному на сьогодні вбранні. А вже напередодні Нового року — гріх само не попустувати досхочу.

Так що давайте пограємо. Накупимо всього карколомного і собі, і іншим на подарунки. Приміряємо нову обновку, а з дзеркала нам підморгне пустунка — неймовірно стильна і чарівна. Тому що впевнена в собі жінка інтуїтивно вибирає речі, які їй йдуть. І, між іншим, знає, що галіфе можуть навіть стрункішою. Якщо під них взуття на шпильках одягнути. І найкраще — бузкову.

Кокетка мода вдало вибирає момент, коли показати себе в найбільш виграшному світлі — якщо ви думаєте, що модною може тільки одяг, то глибоко помиляєтеся. Скажений ритм життя сучасної людини змусив його переглянути свої уявлення про дизайн і оформлення приміщень, і перед нами постав стиль модерн в інтер’єрі, такий свіжий і такий модний. Такий блискучий і самовпевнений.


Про моду …: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   16 − восемь =