15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Проблеми геть!

проблеми геть
0 Коментарі

Проблеми, проблеми. У кого їх немає? Правда у кого то вони йдуть суцільним потоком, а у кого то з’являються зрідка. Про те як ставитися до проблем, щоб їх було легше пережити я вже писала. А в цій статті я розповім як можна вирішувати проблеми граючи.

Якщо існують проблеми у відносинах їх простіше вирішувати таким способом. Цей спосіб називається якательний переклад. Цей спосіб дозволяє зрозуміти, що весь світ і є ти. Ти відбиваєшся в ньому як у дзеркалі з усіма своїми якостями.

проблеми киш

Коли ми розуміємо, що ми частина цього світу, що все одно, змінюється і наше ставлення до проісходящему.ведь ви ж не будете самі собі робити що то на шкоду або ображати себе. Ви з можете побачити ті причини, через які так надходить інша людина, з яким у вас не ладяться відносини.У чому ж полягає якательний переклад.

Берете проблему, яка вас хвилює в даний момент і пишіть все на папері, все що вас дратує, дратує, все що вас дістало. Описуєте суть проблеми, а потім замінюєте все іменники і займенники на слово я. Коли ви почнете це читати, то зрозумієте, що воюєте самі з собою. Стіна, що розділяє вас з вашим противником, руйнується, вам стає смішно. Після цього відносини зазвичай нормалізуються.

Якщо цього не відбулося, повторюйте деякі смішні фрази монологу до повного вирішення конфлікту. Та й настрій у вас зміниться на позитив.Ще одна корисна сімороновская техніка для розв’язання проблем. Я вже писала про силу подяки. Але виявляється подяку здатна ще й вирішувати наші проблеми.

Ця техніка полягає в тому, що ми подумки складаємо монолог подяки придуманого нами способу, наприклад Сидора Петровича, придумайте будь-яке ім’я, можна смішне. Наприклад, ви спізнюєтеся на роботу, на важливу для вас зустріч і застряє в пробці. Починайте дякувати Сидора Петровича за все: і за погане і за хороше.

Спасибі, що ти попереджаєш про яке то насувається подію, а я стою в пробці і не рухаюся, спасибі, що я спізнюся на зустріч, спасибі, що все на краще і т.д. в загальному за все підряд, що зможете придумати. А далі даруєте йому який-небудь абсурдний подарунок т. Е. Придумуєте з того, що трапляється на очі: «Прийми за це від мене подарунок: Зелений бампер на даху трамвая і повітряними кулями на рогах тролейбуса» Подарунок повинен вам подобатися, як ніби ви конструктор і зібрали щось класне.

І даруєте цей подарунок від душі, як найближчій людині. Дуже часто ситуація дозволяється сама собою.Тут я розповіла тільки про 2 способи як вирішувати проблеми граючи, є і ще. Ці найбільш прості. Може вийде, а може і ні. Головне не чекайте, робіть просто так, для розваги. Сприймайте будь-яку ситуацію, як кращу для вас в цей момент для вас. І світ стане більш привітним. Давайте скажемо проблем: «Геть звідси!»


Проблеми геть!: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   четыре × два =