15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Ретро стиль знову в моді

ретро стиль знову в моді
0 Коментарі

Стрижка італійка стала знову дуже популярна, тепер її так само називають «Аврора». Ця зачіска робиться на довге волосся, утворюючи драбинку від коротких до довгих волосся, таким чином створюючи додатковий обсяг на маківці.

Італійка нагадує зачіску каскад, але різниця в тому, що все волосся подравниваются в міру подовження, а не по прямій лінії, це так само допомагає зняти обсяг при сильно завитого волоссі, дозволяючи кожній кудряшке красиво завиватися, не створюючи шапку на голові. В результаті виходить елегантний образ. Так само Аврору можна робити і на пряме волосся, але найчастіше виходить не так ефектно.

ретро стиль

Ретро стиль був особливо популярний в 80-х роках, тому всі модниці перепробували стрижку італійку. Така зачіска підходить жінкам з тонкими рисами обличчя, м’яким овалом, а так само допоможе приховати великий підборіддя або випирають вилиці. Вибір чубчика при стрижці італійка дуже великий, — це і рівна, і асиметрія, і коса. При класичної укладанні італійки використовують фен і велику гребінець, на якій накручують пасма всередину. Необхідно начісувати верхівку голови і чубок, якої форми вона б не була. Таким чином виходить додатковий обсяг.

При ретро укладанні італійки необхідно робити начісування при коренях волосся з обов’язковою фіксацією лаком. Так само буде дуже красиво і стильно, якщо прикрасити обідками або аксесуарами просунув між чубчиком і основними волоссям. Укладаючи волосся хвилями необхідно трохи більше роботи, так як спочатку волосся накручують на бігуді. Дизайнери рекомендують молодим дівчатам зі стрижкою італійка просто випрямити волосся праскою, після того як нанести необхідні кошти по захисту волосся.

Укладання на вечірні заходи радять оформляти у вигляді черепашок, об’ємних пучків і різних вузлів. При природній укладанні досить висушити волосся феном, створюючи при цьому обсяг. Італійка так само дозволяє створювати різні варіації з хвостами, косичками і іншими зачісками. Основними достоїнствами італійки вважаються швидкість в укладанні, додає об’єм і пишність, стрижка є однією з найпопулярніших в усі часи, італійка підходить жінкам будь-якої вікової групи, досить підібрати укладку, яка підійде саме Вам.

Багато дівчат запитують перукарів, популярна чи чубчик, і чи потрібна вона при стрижці італійка. У такому випадку єдиний відповідь, — все підбирається індивідуально. Але в дійсності для додання більшого шарму і вишуканості перукарі радять робити зачіски з чубчиком. У будь-якому випадку з довгим волоссям і прямий чубчиком італійка виглядає чудово.


Ретро стиль знову в моді: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   семнадцать + пять =