15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Робимо різнокольорові свічки

робимо різнокольорові свічки
0 Коментарі

Ароматичні і декоративні свічки — той необхідний в нашому житті романтичний елемент, який завжди і скрізь доречний. І не обов’язково, щоб був якийсь привід для романтики (свято, день народження, річниця) — запалити таку свічку можна в будь-який день.

Це приємно, це красиво, це розфарбовує буденну обстановку новими фарбами. І романтика ця, як то кажуть, недорого коштує, але доріг результат. А як неймовірно цікаво і страшно захоплююче створювати свічки своїми руками — стільки творчості, любові, простору для польоту фантазії! Додавши в свічку трохи ванілі або кориці, ви отримаєте ще й приємний аромат.

різнокольорові свічки

До того ж, щоб не виходячи з дому виготовити різнокольорову свічку своїми руками, потрібно не так вже й багато, і напевно все знайдеться під рукою. Отже, нам знадобляться дві каструльки — одна з них повинна бути з окропом, а в іншу налийте дуже холодної води.

Потім зберіть по дому старі свічки з парафіну або стеарину, візьміть в дитячій кілька дитячих воскової крейди і звичайні морські мушлі, а на кухні — соняшникова олія. Додайте сюди парочку жерстяних банок з-під пива і море фантазії.

А як все потрібне зібрали на столі, можна приступати до власне творіння — виготовлення свічок своїми руками. Для початку на водяній бані розтопити свічки і відділимо від них гноти. Пам’ятайте — ми не станемо скидати всі кольори в купу, а кожен колір топимо окремо.

Дитячі крейда гарненько перетираємо в різнокольорову стружку і розмішуємо в розігрітому парафіні. З баночок вибираємо відповідну форму для саморобної свічки і змащуємо її зсередини соняшниковою олією.

Після цього прикріплюємо гніт до олівця або трубочці для соку (в напрямку вгору) і опускаємо в формочку. Готово? Тепер саму форму акуратно занурюємо в заготовлену каструльку з холодною водою.

Настала черга першої порції топленого парафіну, якій потрібно дати трохи застигнути. Один колір готовий. Як гарненько застигне, туди потім можна додати новий шар парафіну, іншого кольору.

Вашої саморобної свічки можна і надати хитромудрий рельєф, якщо накидати в формочку кілька шматочків льоду і знову заллєте їх парафіном. Після того, як завершите заливку всіх кольорів, дайте вашому творінню добре застигнути.

А тепер — найцікавіше: акуратно виймайте свічку з форми. Баночки — не шкодуйте: можна акуратно надрізати жесть, щоб форма свічки була ідеальною і неушкодженою.

В результаті отримаєте (в залежності від способу виготовлення) смугасту, абстрактної забарвлення і / або рельєфну свічку. Можна прикрасити таке «рукоділля» кавовими зернами або черепашками. Тільки, опускаючи їх в формочку, намагайтеся розташовувати їх ближче до країв, а то вони не будуть видні.


Робимо різнокольорові свічки: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   14 + 7 =