15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Стильний об’єм

Стильний об'єм
0 Коментарі

Повним жінкам, як правило, радять зробити модельну стрижку, візуально змінити контур обличчя за допомогою чубка або спробувати відвернути увагу від другого підборіддя пасмами різної довжини. Безперечно, рекомендації прекрасні. Але що робити тим представницям прекрасної статі, які пишаються своїм довгим волоссям і не збираються обрізати їх навіть заради поліпшення іміджу?

великий об'єм

Стилісти давно знають: по-різному укладене волосся здатні як приховати, так і підкреслити недоліки зовнішності, зокрема повноту. Дами із зайвою вагою, як правило, володіють круглими особами. Тому правильно підібрана зачіска повинна візуально витягнути особа, максимально наблизивши його до форми овалу, яка вважається ідеальною.

Наприклад, пишна укладка, зроблена в тім’яної частини голови, об’ємний «кінський хвіст» або пучок — подовжать обличчя. Як і вертикальні лінії, зразком яких служать коси. Можна також зробити акцент на асиметрію, найпростішим варіантом якої є косий проділ. Головне правило — уникати обсягу біля скул: таке укладання зробить особа ще кругліше.

Хід роботи

Розділіть волосся на три зони; локони верхній частині зберіть в пучок, щоб не заважали. Заплетіть дві коси з бічних пасом, кінці закріпіть гумками. Середню пасмо розділіть на дві частини по прямому проділу і так само заплетене дві тонші коси. Візьміться за краї товстої коси і розпушити її, акуратно витягаючи пасмо за пасмом з кожного боку. Повторіть з другої косою. Тонкими косами закрийте проділ, потім так само розпушити. Сховайте кінці кіс всередину плетіння, закріпивши шпильками — невидимками.

Вибираючи зачіску, бажано зберегти м’які, плавні лінії: вони найбільш вдало поєднуються з великими формами. Тому одним з кращих рішень для кругловидих власниць довгого волосся стануть пишні укладання на основі кіс — розпушений і пущених уздовж шиї або щільно переплетених і зібраних в об’ємний пучок на потилиці. Ці зачіски нескладно виконати вдома, до того ж вони підходять для будь-якого випадку — і звичайного робочого дня, і вечірнього виходу.

Розділіть волосся на дві зони — тім’яну і потиличну. Чубчик також розділіть на два пасма по косому проділу. Заплетіть хвіст у французьку косу. Волосся з тім’яної зони заплетене в дві коси, причому більш товсту плетіть від проділу до потилиці з підхопленням пасом. Основну косу підійміть і подколіте на потилиці, потім закрутіть в пучок, закріпивши невидимками. Поверх обмотайте тонкі коси.

При виборі зачіски жінкам необхідно враховувати кілька параметрів: свій тип особи, лінію шиї, довжину і колір волосся і навіть наряд. Важливо також дотримуватися пропорцію «голова — тіло». Занадто велика або занадто маленька голова виглядають однаково погано, тим більше при наявності зайвих кілограмів. Для моделі з довгим волоссям я запропонувала два варіанти укладання: розпушений коси і об’ємний пучок. Обидві ці зачіски дозволяють відвернути увагу від повних щік і візуально витягають шию. До того ж їх легко зробити самостійно, в тому числі і на волоссі середньої довжини.


Стильний об’єм: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   пять + 12 =