15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Стрижки для круглого обличчя

стрижки для круглого обличчя
0 Коментарі

Вважається, що найбільш ідеальною формою обличчя є овал. Однак круглі особи, не тільки викликають розчулення, а й надають особливого шарму і неповторності.

Короткі стрижки для круглого особи

стрижки для круглої форми

Короткі стрижки для круглого особи підходять чудово, а особливо ті їх варіанти, коли у верхній частині голови залишається волосся більше, ніж з боків. Така форма зачіски візуально подовжує обличчя. Протягом декількох останніх років найактуальнішою стрижкою для кругловидих дівчат вважається боб. До того сьогодні існує величезна різноманітність варіантів такої стрижки.

Можна постійно експериментувати з волоссям, то залишаючи довгі бічні пасма, то дивуючи всіх зухвалої чубчиком. Дуже добре виглядає закруглена зачіска боб, вона ідеально поєднується з круглою формою обличчя. До зазначеної зовнішності добре підходить чубчик, довжина якої трохи нижче брів. А якщо Вам пощастило і Ви є володаркою густий шевелюри, то гідності круглого особи дуже легко підкреслити за допомогою зачіски з напівкруглим контуром.

Стрижки для круглого особи на довге волосся

Однак не варто думати, що власницям круглого обличчя підійдуть виключно короткі стрижки. Чудово виглядає і подовжений боб, прикрашений локонами, що нагадує зачіску Шарліз Терон. За допомогою легких локонів можна надати пустощів навіть найсерйознішою леді.

Щоб самостійно зробити укладку не буде потрібно особливих навичок, потрібно всього лише виділити невеликі пасма, закриття їх в спіралі і закріпити праскою. Після завершення завивки, необхідно нагнути голову вперед і потрусити волоссям. Все — ефектна зачіска Вам забезпечена, а для збереження обсягу, зафіксуйте волосся спеціальним воском або лаком.

Якщо у Вас довге волосся, то не поспішайте їх обрізати.

Акуратна подовжена стрижка і рівні розпущене волосся вже роблять обличчя довше. Ну, а якщо ж Ви все-таки зважилися на коротку зачіску, то сміливо вибирайте асиметрію. Однак варто врахувати, що занадто коротенька стрижка «під хлопчика» підійде тільки тим дамам, волосся яких тонкі і не дуже густі. Крім того формуючи зачіску варто прикрити невеликими прядками вуха — це буде візуально подовжувати обличчя.

Ще одна важлива правило полягає в тому, що ідеальні стрижки для круглого особи повинні складатися з декількох шарів волосся різної довжини. У разі, коли необхідний проділ, то краще, якщо він буде боковим і косим. Самі контури зачіски повинні бути нечіткими, що переривають форму особи.

Жінкам із круглим обличчям також добре підійде каре з відритим чолом, багатошарова стрижка типу «каскад». Лінії волосся біля скул краще робити помягче, так як різкі контури візуально розширюють обличчя і роблять його більше.


Стрижки для круглого обличчя: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   15 + 11 =