15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Створимо йому помічницю

створимо йому помічницю
0 Коментарі

«Створюємо йому помічницю» — ці слова сказав Бог, побачивши, що недобре все — таки бути чоловіку самотнім. Для багатьох жінок це дуже страшні слова. Бути помічницею … Що з’являється в нашій уяві, коли ми чуємо ці слова? Послух з півслова, дівчинка на побігеньках, прибирання, прання, кухня .. І все ж, за цими словами криється думка: чоловік потребує помічниці або чоловікові потрібна допомога.

А хіба нам самим не потрібна допомога? Саме в цьому полягає складність багатьох шлюбів: кожен чекає допомоги від іншого — і, врешті-решт, душу наповнює порожнеча.

створимо помічницю

Як я, заміжня жінка, можу стати помічницею моєму чоловікові? Я раджу кожній жінці стати жіночною і слабкою для свого чоловіка-дозволити йому приймати рішення, навіть якщо їй здається, що вона все знає краще. В Біблії багато говориться про покору чоловікові.

На перший погляд може здатися, що від жінки потрібно тільки пасивність, що вона повинна просто дозволити йому бути главой.Но мені здається цього недостатньо. Вона повинна зробити його главою. Від цих слів багато жінок набирають повітря в легені. Це ж катастрофа! Віддати в його руки виховання дітей? не допущу! Дозволити йому приймати рішення? Ні! Ми хочемо мати сильного чоловіка, а одночасно забираємо у нього все, що служить розвитку цієї якості.

Зі страху, що він не може прийняти неправильне рішення, ми вирішуємо самі, а потім звинувачуємо його в тому, що він не бере на себе відповідальність. Бути помічницею чоловікові — не означає віднімати у нього все. Це означає — іноді просто стати слабкою заради нього; навчитися чекати його рішень; навчиться цінувати ці рішення, які не нагадуючи про те, що в даному випадку ти вчинила б краще.

Стати помічницею чоловікові — ці слова належать і до незаміжньої жінки. Вона, забуваючи про «дар» зваблювання чоловіків, повинна пам’ятати про дар посвяти, щоб умів людяності, прагнення завжди і на всякому місці допомагати ближньому від щирого серця.

Скрізь, де є жінка, люди повинні помічати її ніжні сліди: коли вона приносить примирення, розуміння, творить світ там, де її місце, де їй дана ця можливість. Кожна жінка несе в собі дар материнства. І саме цей дар може врятувати наше суспільство, яке тоне в жорстокості і егоїзмі.

Жінка — це не «запасна частина» чоловіки, вона створена Богом для доповнення його. Вона — Творіння Боже, щоб робити світ прекрасним, щоб своєю добротою приносити втіху туди, де знаходяться поранені серця. Чоловік же, щоб відчувати себе повноцінним, потребує жінці, в якої він знайде цю теплоту і розуміння.

Давайте перестанемо дивитися на чоловіка як конкурента в боротьбі за владу або як потужного тирана, а просто подивимося на нього як на того, хто має потребу в доповненні і допомоги!


Створимо йому помічницю: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   один × один =