15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Крем Титан гель для збільшення члена

титан гель фото 0
0 Коментарі

препарат Titan GelНерідко чоловіки відчувають деяку невпевненість при інтимній близькості з прекрасною половиною людства. Причини досить часто пов’язані з сумнівом сильної статі щодо розмірів своєї чоловічої гідності.

Особливо такі кризові моменти спостерігаються у молодих людей у віці від 18 до 20 років, а також вже у зрілих чоловіків, коли вони підходять до періоду життя, відомому під назвою «криза середнього віку». Це відбувається зазвичай, починаючи від 35 до 45 років.

Тому не дивно, що все частіше сучасні хлопці звертаються до різних інновацій фармакології та іншим способам. Особливу увагу завоювали стимулятори на основі природних елементів. Одним з таких засобів є Титан Гель для чоловіків для збільшення члена. На поточний момент він є одним з найбільш безпечних і дієвих препаратів.

Показання та протипоказання до застосування

Даний препарат виготовляється згідно міжнародному сертифікату якості ISO 9002. Особливістю крему Титан Гель є його:

 • Абсолютно природні компоненти;
 • Нескладність використання курсу;
 • Збільшення статевого органу за рахунок стимуляції природного зростання.

Наявність природних складових не тільки позитивно позначається на збільшення чоловічої гідності, як в діаметрі, так і по довжині, але і носить більш глибокий ефект. Комбінований результат використання дозволяє додатково отримати наступні позітівни якості:

 • Абсолютну здорову ерекцію члена;
 • Позитивно позначається на чутливості чоловічої гідності, дозволяючи отримувати нові відчуття від сексу;
 • Підвищує задоволеність жінки завдяки можливості чоловіка робити більшу кількість фрикций під час статевого акту, тобто тривалість інтимної близькості збільшується, приносячи повну насолоду обом партнерам.

ефективність Титан Гелю

Відносно протипоказань, то їх практично немає. Наявність побічних ефектів може бути викликано лише індивідуальними особливостями організму. Тому необхідно перевірити можливу алергічну реакцію перш, ніж купити Титан Гель. Також не слід забувати, що крем наноситься незадовго до статевого акту, тому необхідно подбати і про свою партнерку, перевіривши у неї відсутність алергії на даний препарат.

Склад і інструкція

Використання Титан Гелю для чоловіків дає можливість набути впевненості, життєрадісністі і завжди прибувати в доброму гуморі від відчуття своєї сексуальної повноцінності.

Даний засіб не вимагає спеціальних навичок при використанні. Він також легкий в нанесенні на основу статевого органу. Для того, щоб забезпечити довгоочікуваний результат від застосування препарату, слід дотримуватися певних правил, прописаних інструкцією:

 1. Дотримуватися перед початком процедур особистої гігієни — вимити і ретельно витерти пеніс;
 2. Потім необхідно забезпечити положення члену ерегованому стані, що викличе прилив крові в запалі клітини органу;
 3. На «корінь» пеніса видавити трохи крему;
 4. Масажуючи статевий орган від заснування до головки забезпечити повне втирання препарату;
 5. Процедуру слід продовжувати близько 15 хвилин;
 6. Для кращого результату, бажано відразу перейти до інтимної близькості з партнеркою, що підсилить ефект розтягування стінок пеніса;
 7. Не слід використовувати засіб більш ніж один раз на добу, так як це може дати побічний ефект.

Після того як використано Титан Гель, будьте готові до того, що отриманий результат збережеться на досить тривалий час.
До складу даного засобу входять такі природні стимулятори як:

 • Мака перуанська. Є джерелом рослинних вітамінів. Сприяє значній потенції.
 • Горянка. Забезпечує приплив крові і нормальний її відтік по закінченню сполучення з жінкою.
 • Будяк. Стимулює вироблення тестостерону. Впливає на тривалість сексу.
 • Витяг з лишайника. Забезпечує еластичність пористих клітин члена і сприяє їх розтягування.

Примітка: завдяки природним складовим ціна Титан Гелю не настільки висока, як при покупці препаратів, що мають велику кількість хімічно активних речовин неорганічної природи.

причини використовування Titan Gel

Відгуки про Титан Гель: брехня або правда?

Ключовим моментом, на який звертають увагу майбутні користувачі даного стимулятора, є відгуки. Здебільшого вони носять позитивний характер. Даною думкою поділилися реальні пацієнти, які встигли відчути весь спектр переваг від використання цього препарату. Зазвичай, більшість чоловіків, які його застосовували, отримали перший ефект по закінченню другого тижня. В цілому за результатами відгуків можна скласти наступну картину:

 • Протягом перших семи днів застосування у пацієнта з’являються нові відчуття, підвищується чутливість пеніса. Він починає трохи змінювати свій розмір в бік збільшення по ширині;
 • На 14-ту добу застосування член починає збільшуватися й з’являється перша надбавка в 1-2 см;
 • Під час третього тижня статевий орган збільшиться на 3 см. З’явитися посилення відчуттів від еякуляції. Секс стане довше;
 • Потенція досягне свого піку після місяця проходження курсу. Статевий орган стане надпружним, а період коїтусу буде доходити до 30 хвилин і більше. Розміри пеніса зміняться як в обсязі, так і в довжину — плюс 5 см.

Важливим фактором для оцінки дієвості є відгуки лікарів на Титан Гель. Вони виступають в якості експертів, і їх оцінка носить завжди об’єктивний характер. Позитивними характеристиками, які виділяють фахівці для даного засобу, є безперечно природність компонентів, відсутність побічних ефектів у більшості користувачів, а також нешкідливість препарату на чоловіче здоров’я в цілому.

Де купити Титан Гель?

Від вибору місця замовлення буде залежати дієвість і безпеку застосування засобу, так як зараз розвелося значна кількість підробок, які в кращому разі не принесуть ніякого результату, а в гіршому — може бути завдано істотної шкоди організму.

Для того, щоб замовити Титан Гель, що володіє цілющими властивостями6 слід звернутися на наш сайт. Серед магазинів, що займаються реалізацією подібної продукції, ми виділяємося тим, що наш товар абсолютно оригінальний і завжди може бути запропонований покупцеві в будь-якій кількості.

Ціна та доставка

Цена становить 370 гривень. Доставка здійснюється по всій території України в наступні міста: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка та інші.

Відповіді на найпоширеніші запитання

Титан гель для чоловіків обман або правда?

Міф про те, що Titan Gel обман, розпустили недобросовісні конкуренти, а також ошукані покупці, які придбали підробку замість оригінального продукту. Препарат дійсно ефективний і це доводять тисячі позитивних відгуків чоловіків.

Як відрізнити підробку від оригіналу?

Для того щоб не задаватись цим питанням, радимо вам купувати засіб тільки на офіційному сайті виробника і у його сертифікованих партнерів.

На скільки вистачає одного тюбика Titan Gel?

При регулярному використанні одного тюбика вам вистачить рівно на місяць.

Які побічні ефекти і протипоказання до застосування?

Крем Титан гель містить повністю натуральний склад і не має ніяких протипоказань, окрім індивідуальної непереносимості будь-якого інгредієнта, що входять до його складу.

Як часто потрібно використовувати Титан гель для чоловіків?

Крем-гель можна використовувати кожен день протягом одного місяця.

Чи продається в аптеках?

Крем Titan Gel в аптеках не продається — препарат можна купити тільки на офіційному сайті і у партнерів виробника.

Як можна замовити по телефону?

Необхідно в формі замовлення залишити свій номер телефону і протягом 30 хвилин з вами зв’яжеться оператор для підтвердження вашого замовлення.


Крем Титан гель для збільшення члена: 31 comments

 1. Мда, не варто вірити жінці, коли вона говорить, що розмір не має значення. Важливий! Був такий випадок, після якого життя звело мене з кремом для збільшення члена Титан Гель. З моїх дрібних 13 см, я за 4 тижні перейшов до статусу великого члена в 18 см. Дуже приємно, коли знімаєш штани і жінка здивовано посміхається і каже «ого». Я особливий!

 2. З 17 років з\\\'явився комплекс з приводу розміру члена, коли був пацанами в лазні, і побачив їх монстрів і свого черв\\\'яка, і зрозумів що щось тут не так. Це потягнуло за собою і проблеми з ерекцією. Читав про подібні засобах і недовго думаючи купував. Нічого не допомагало. З цим впорався тільки Титан Гель, який на місяць вирішив проблему і з ерекцією, і з розміром.

 3. Був незайманим, і не через те, що дівчата не давали. Просто я комплексував з приводу своїх розмірів ТАМ. 14 см - це просто сміх. Мені 18, і поділитися то не скем. Варіант з хірургією відразу відпав, а ось реальні відгуки про Титан Гелі для збільшення члена мене надихнули. Купив і 5 днів по тому член став більше на 2 см. Невже у мене буде секс ...

 4. Я лікар-уролог. Ходить до мене на обстеження хлопець, який мене вразив: у нього була молочниця, він прийшов на обстеження, і я помітила, що розмір у нього навіть не середній, і через місяць він прийшов на огляд і його член став пристойно більше. Розговорилися і він розповів, що купив натуральний крем для зростання члена тата Гель. Я просто не вірю своїм очам.

 5. Ціна Титан Геля для збільшення пеніса побожна в порівнянні з іншими препаратами і способами. Навіть Віагра в аптеці коштує набагато дорожче, хоча має ефективність набагато менше. Тут крім ерекції як у підлітка ще й член зростає і тривалість статевого акту. А під час нанесення відчувається приємний холодок, а потім приплив крові до члена.

 6. Не хотіла засмучувати хлопця тим, що нічого не відчуваю з ним під час сексу. Але все ж купила крем для поліпшення ерекції Титан Гель та попросила його їм мазати щовечора перед сексом. На подив, мій промовчав і робив як я попросила. Чесно кажучи, після першої ночі подумала, що це розлучення, але після 5 днів, я вперше з ним зловила оргазм. Супер!

 7. Дійсно чув, що білок і амінокислоти можуть подовжити член. Тому що багато спортсменів харчуються білком і амінокислотами для того щоб збільшити м\\\'язову масу. Такий же принцип працює і тут, тільки ці компоненти знаходяться в кремі і діють зовні. Все цілком реально, вже казав собі 1 тюбик.

 8. Хочу сказати спасибі натуральному крему Титан Гель для зростання члена і його творцям за те, що допомогли позбутися моїх прихованих комплексів. На тлі цих проблем не хотілося нічим займатися. Та й цей крем я б, напевно, не купив, бо був апатичний. Тут спасибі мого найкращого друга Сані! Член став більше, впевненість збільшилася - життя простіше.

 9. Я красивий, успішний чоловік, але до повного ідеалу мені не вистачало великого члена. хірургія - великий ризик, тому я знайшов цей крем Титан Гель для збільшення члена. Не впевнений в таких штуках, але хороші відгуки переконали. Я домігся свого. За 3 тижні, незрозуміло яким дивом, але член став більше на 3 см і трохи ширше. Мужики - розвивайтеся!

 10. 25 років вважав, що «повис» член - це вирок і все втрачено. Але купивши крем поліпшення ерекції Титан Гель, моє життя буквально змінилася. З першого разу звичайно не допомогло, але пройшовши місячний курс, мої проблеми були вирішені. Член почав підніматися, як у всіх нормальних чоловіків вранці, на великі цицьки і на все все все. Ось воно щастя!

 11. У нас на роботі дуже швидко поширилася інфа про це засобі. Не змогла втриматися і притягла його додому до хлопця. Спершу вислухала масу обурень на свою адресу, але спробувати зважився. Через тиждень я почала оргазміровать як ніколи в житті. Ось вона нагорода !!! Таааак !!

 12. Відмінний засіб, сам на собі випробував. Легко Титан гель купити в інтернет магазині, тільки в фірмовому. Доставка швидка, ефект настає ще швидше!

 13. Не дуже я вірив в чудеса, і правильно робив. Гель володіє хорошим охолоджуючим ефектом, приємний у використанні, не більше того.

 14. Так хотілося нормального якісного сексу! Тому зважився і замовив поштою Титан. Спочатку нічого не зрозумів, зате потім поступово з\\\'явився ефект. Інтимне життя з його використанням колосально змінилося!

 15. Титан гель для збільшення чоловічої гідності продається тільки на офіційному сайті, і за це хочеться висловити подяку! Виробник позбавив нас від покупки будь-яких підробок, так що не ведіться на брехню. Читав багато поганого про гель, і відразу скажу - купуйте оригінал, і тоді будете пихкати щоночі, кайфуя від оргазму.

 16. Дізнався про засіб від товариша, а в зв\\\'язку з тим, що сам відчував деякі труднощі в ліжку з дівчиною, зацікавився. Так, ефект не відразу настає, як пишуть, але через пару тижнів ви точно помітите його.

 17. Я готовий посперечатися на тему Titan gel брехня або правда - мій досвід говорить про перший! Дурниця повна, ще й грошей купу вартий!

 18. Хто сказав, що великий член - це добре? Я особливо не скаржився, але гель прикупив. Прикольні з ним відчуття, сам секс став більш яскравим і живим. Стимуляція будь здоров з ним, а прелюдія крутіше акту!

 19. Вже не знаю, Титан Гель для збільшення члена так діє, або все відбувається на підсвідомому рівні, але факт залишається фактом. Прилад мій помітно підріс, а займатися сексом стало приємніше. Використовую гель щодня, хоча знаю, що треба робити перерви. Просто не хочу позбавляти себе задоволення.

 20. Титан гель» допомагає чи ні в літньому віці? Не дуже! У нашому літньому віці треба ще підкріпитися пігулку, і тоді навіть молоденькі кішечки лізуть на дідка!

 21. Я давно хотів випробувати настільки хвалений препарат, довго читав, як відрізнити справжній Титан гель від підробки. В результаті дружина замовила, не чекаючи моєї рішучості, за що їй респект. Відчуття значно яскравіше!

 22. Цей гель для члена більше нагадує звичайне мастило, тільки дуже дороге. І ще, мені здається, що набухає член більше від маніпуляцій, поки відбувається нанесення.

 23. Не зовсім того я очікував від покупки, звичайно, так як збільшення в сантиметр моя дівчинка і так може організувати. Вона прекрасно володіє масажем, в тому числі оральному. І то, від її майстерності результат в рази краще, ніж від цієї сумнівної мастила!

 24. Наше з чоловіком життя помітно налагодилося після покупки Титана. Знаєте, коли більше 10-ти років заміжня, все приїдається. А тут ми знову до рольових ігор повернулися, розважаємося по півночі. А член у чоловіка не просто став більше, а аж навіть молодшав.

 25. Якщо ви незадоволені своїм розміром, купите тюбик! Про Титан гель відгуки реальних людей і лікарів позитивні. Важливо розуміти, що результативність засобу полягає в накопичувальному дії. Миттєво він не буде давати результат, хоча я і про таке читав.

 26. Мені все одно, як називають Титан - лубрикант, мастило, засіб для збільшення і т. д. Сенс в тому, що як тільки почали його застосовувати, життя наше налагодилося в усіх відношеннях. Знаєте, щоб жінка була задоволена, її треба задовольнити, і тепер для мене це не проблема.

 27. Ризикнув замовити, і, як з\\\'ясувалося на ділі, не дарма. Габарити не заміряв до і після, та й навіщо це робити, якщо все і так зрозуміло. Рекомендую засіб всім, хто відчуває будь-які труднощі з розміром члена.

 28. Я довго сумнівався, багато читав і не міг зрозуміти, Титан гель для чоловіків брехня або правда? Повіривши прочитаного, замовив його. Що хочеться сказати - в принципі, нічого шкідливого. Але і супер результату теж немає. Можливо, я переоцінив властивості гелю, але ще раз навряд чи буду купувати.

 29. Титан гель» небезпечний для організму! Я чув навіть, що викривлення можна заробити! Будьте обережні і не вірте рекламі.

 30. На Титан гель ціна в аптеках, можливо, і нижче, але наскільки я знаю, гель треба замовляти у виробника. Я регулярно купую його, хоча особливого зростання не спостерігаю. Мені подобається він в застосуванні, запах приємний. Взагалі, треба бути божевільним, щоб повірити, що якась мазь може наростити член! Посилити відчуття так, але не наростити.

 31. Не сумнівайтеся в результаті, член дійсно збільшується. Тільки не чекайте розміру по коліно, мова йде про пару сантиметрів. Якщо кому мало, йдіть на операції!

Add comments

Наступне

0 Коментарі

  Відповісти

  семнадцать + пятнадцать =