15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Тренування мозку

тренування мозку
0 Коментарі

Для того, щоб бути в хорошому настрої, бути задоволеним собою, тобто бути щасливим треба вміти тренувати мозок і свідомість, вміти переключатися на позитив.

Не обов’язково жити на Мальдівах і мати хороший достаток.Можно мати відмінну машину, ні в чому собі не відмовляти і при цьому паршиво себе почувати — бути дратівливим і незадоволеним своїм життям.

тренування для мозку

Наведу прімер.Ви прийшли на пляж, лежите на пісочку, море плескається, кілька годин щасливого байдикування … А навколо, фу, брудний пісок і ці діти, верещать, піском кидаються! І сонце пече, і вода не така, і взагалі — життя не в радість. А поруч лежить Ваш друг Петя.Только йому в радість і теплий пісочок, і усміхнені діти і сонечко гріє спинку.

Або: їдете в поїзді на свято «Бал хризантем» в Ялту.Можно помріяти про прогулянці, класних знімках цветов.І як Ви гордо виставите фотки в «Одноклассниках» .А можна й інакше … Сварлива тітка поруч, сусід хропе і подушка, як камінь .Хотел відпочити, так і тут не дають розслабитися …

Відчули різницю? Тренуємо мозок, щоб вміти переключатися з негативу на позитив.

Ось так треба направляти свідомість на приємні події, дрібниці, воспомінанія.Только в позитивному ключі! Необхідно привчати мозок мати позитивні, приємні мислі.Как тільки зловили себе на тому, що знову жуєте негативні думки, перемикайтеся на приємне і задоволення.

Для себе я міркую: чим я можу собі доставити радость.Какого я хочу зараз задоволення для себе? Але тільки такого задоволення, після якого не буде болісно боляче … Не йдіть на самообман.Ведь, обжерлися, Ви, думаєте, що зробите добре для себе ? Ні, після такого задоволення на душі будуть кішки шкребти і тілу Ви завдасте тільки шкоду. Адже це тільки Ваш вибір — нічого більш! Бути радісним або вічно незадоволеним собою, обставинами і взагалі жізнью.Ілі бути приємним життєрадісним человеком.Помніте, проблеми є у всех.Важна тільки Ваша оценка.В природі все нейтрально.

Підкажу вправу для закріплення тренування мислення, як перестати сидіти в негативних мислях.Я почула це на тренінгу Startup від відомого інфо бізнесмена Євгена Ходченкова. Він таким чином запропонував привчити себе займатися в даний момент тільки одним делом.Цепляете собі на руку, на зап’ясті гумку для купюр грошових і як тільки пішли в неприємні думки — потягніть за гумку і отпустіте.Прі легкому натисканні — трохи больно.Сознаніе запам’ятає — так думати погано.

Але не перестарайтеся, пам’ятайте, що перевантажуючи себе, Ви закинути ці заняття, перестанете займатися тренуванням сознанія.Полезно те, що Ви робите з удовольствіем.Почаще радуйте себе. І, головне, не треба чекати миттєвих результатов.Постепенно день за днем, місяць за місяцем ви помітите результат.І особа перестала бути, як у втомленою тітки, і люди, які Вас обходили стороною до вас будуть ставитися тепліше і з доверіем.Ваші справи підуть по сприятливому руслу.Постепенно життя буде приносити радість.


Тренування мозку: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   2 × один =