15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Три чоловічих складових любові!

три чоловічих складових любові
0 Коментарі

Ми оцінюємо людей за різними критеріями. Хтось любить товстушок, хтось струнких. Деякі оцінюю пишні груди, а комусь подобаються маленькі розміри. Хтось вважає за краще стерв, а хтось сірих мишок. Але улюблену вибираємо виходячи лише з трьох внутрішніх якостей. Як одного, як ворога, як жінку.

складових любові

Коли ми знайомимося, ми починаємо з дружби, ми придивляємося, оцінюємо. Другу можна пробачити все, тому що друг не зробив не можна пробачити вчинку. Друг підтримає, якщо не справами, то хоча б емоційно. З другом можна порадитися, і він не відвернеться від нас в відразі. Якщо ми вб’ємо, один піде шукати лопату, а не побіжить в міліцію здавати нас.

Багато ще можна говорити про дружбу, але якщо ваша дівчина не проходить за цим критерієм, то вона тільки дозволяє вам себе любити, але не любить вас. Не варто вибирати на роль коханої жінку, що не зможе, як бойова подруга, захистити вам спину, заснувати міцний тил і острівець спокою, куди ви будете повертатися після битв в жорстокому світі. Острівець, на якому ви зможете розслабитися і відпочити, де вас будуть цінувати не за перемоги, а за що ви просто є.

Ворог.

Вороги можуть викликати як ненависть, так і захоплення своїм розумом і підступністю. Деякі дівчата з азартом кидаються в битву і нас захоплюють ці валькірії. Інші розчулюють нас своєю наївністю і слабкістю, але і ця слабкість перемагає часом неприступні фортеці. Не важливо чим вас перемогли, підступністю, розумом чи чистотою помислів. Якщо вже вашу фортецю взяли, то і інші здадуться. У жінок може бути багато зброї, і це не обов’язково сила і меч. Це можуть бути сльози, розум, зовнішність, слово. Оцініть свою дівчину, як ворога. Якщо вона зможе захистити вашу фортецю поки ви в зовнішньому світі, то це ваша дівчина. Інакше, ви коли-небудь повернетеся до попелища і руїн.

Жінка.

У кожного з нас є свій ідеал жінки. У кого-то він холодний і логічний, у кого-то м’який і домашній. У вашій жінці повинно бути більшість рис вашого ідеалу. У будь-якому іншому випадку її кількість відмінностей від ідеалу, недоліки, зруйнують вашу любов. Якісь її недоліки можна викорінити, якісь додати до вашого образу ідеалу, але залишок ви повинні в стані прощати і терпіти. Якщо вам не подобається, як вона каже, рухається, реагує, виглядає, рано чи пізно, ви почнете знову шукати свій ідеал, а це руйнування відносин.

Ми по-різному бачимо ідеал одного, ідеал ворога, ідеал жінки. Але чим ближче ваша дівчина до цих ідеалів, тим міцніше ваша любов до неї, тим менше в вас росте бажання знову пуститися на пошуки своїх ідеалів, тим міцніше ваш будинок, ваша фортеця. Не забувайте, що і в вас ваша дівчина повинна бачити ті ж три ідеалу для себе. Не забудьте з’ясувати ці критерії, і чим ви ближче до них, тим ви будете впевненіше в своєму будинку.


Три чоловічих складових любові!: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   3 × пять =