15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Трохи про П’єра Карден

Трохи про П'єра Карден
0 Коментарі

П’єр Карден знаменитий багатьма своїми досягненнями. Так, свого часу він став одним із найзатятіших пропагандистів на той момент дуже популярного стилю міні. І досить довго тримав цю позицію, незважаючи на те, що в моді були найрізноманітніші зміни.

На початку сімдесятих років довжина максі знову почала набирати обертів популярності, і Карден це врахував, але абсолютно по-своєму. Він також став випускати сукні подібного стилю, але нижню частину його вважав за краще робити з напівпрозорої тканини або ж сітки мережива. Завдяки такому маневру ноги стали видні набагато вище колін.

П'єра Карден

Як в предметах жіночого туалету, так і в чоловічих, Карден досить широко використовував такі тканини, як кашемір, шкіру, а також рельєфне сукно. Саме П’єра варто дякувати за те, що він ввів в моду жіночі колготки, ботфорти. Крім цього, він може похвалитися введенням в моду невеликих міні-сарафанів, які проводилися з вовняного сукна і трималися на тілі за допомогою бретелей.

Водолазки, низький каблук на взутті, подовжені обтягуючі піджаки, штани — ось той неповний список інновацій, які були привнесені їм в світ моди. Саме він в середині сімдесятих років минулого століття ввів в експлуатацію глибоку горловину на виробах. Але саме те почуття міри, яке було дано йому з самого народження, не дозволяв йому «перегинати» палицю, та й бути на хвилі постійного попиту, при цьому успішно процвітати, заробляючи собі стан.

Наступним підтвердженням, від якого нікуди не дітися, були духи під назвою «Дольче Віта», що в перекладі з італійського означає «Солодке життя». Даний аромат був створений з нот троянди, магнолії, кориці, лілії, а також бергамоту, гвоздики і рожевого дерева. Але і це далеко не повний перелік всіх складових даного аромату. Сюди ще входив сандал, пачулі, кедр, ірис, бородань, ваніль, абрикос, персик і якийсь секретний інгредієнт.

П’єр Карден, якого більшість називає амбітним і надмірно честолюбним, є першим і на даний момент останнім із зразкового загального числа двадцяти учасників в члени Французької Академії. Загалом, ще за життя він отримав статус «Безсмертного».

Але бувало таке, коли Карден був виключений Паризьким синдикатом Високої моди за те, що він насмілився «опустити» мистецтво нарядів до простих бутиків. Цілі десять (!) Років його не допускали до участі в даній організації. Своєрідна анафема. Але часи і звичаї змінюються, на превелике щастя для Кардена. Свого часу лінію pret a porte відстояли.

Союзниками П’єра на цьому нелегкому тернистому шляху були Ів Сен Лоран, а також Карл Лагерфельд. Учасники Паризького синдикату спостерігали протягом ряду років за тим, як pret-a-porte отримує величезний успіх, і Карден зокрема, після чого вирішили дозволити йому знову бути повноправним учасником даного синдикату Високої моди.


Трохи про П’єра Карден: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   10 + 6 =