15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

У вас є план по здійсненню мрії?

у вас є план по здійсненню мрії
0 Коментарі

Насправді здійснення, реалізація мрії — копітка робота, що вимагає певних зусиль. Звичайно, ми віримо в чудеса і таємничі перетворення, тому що в дитинстві вірили в казки, іноді все відбувається по «чистій випадковості». Але це поодинокі випадки. В основному реалізація мрії — кропітка робота над питанням: «Що мені дійсно потрібно?»

Ми хочемо виконання бажань. Мріємо і будуємо плани. Але що ж заважає їм здійсняться? По-перше, сценарій життя наших предків. Це в першу чергу життя наших батьків, яку ми спостерігали і брали участь в ній певний час. Модель поведінки задавалася мамою, батьком, бабусею та іншими родичами. Це — можна, це — не можна, це — погано, про це — і не мрій!

план по здійсненню мрії

Необхідно чітко ставити завдання. Мріяти типу »Хочу щастя і любові!» — утопія. Всесвіт схожа на величезний супермаркет, де все є, і гроші, і автомобілі, і красиві будинки, квартири, порядні чоловіки і віддані друзі. Але якщо ми прийдемо до супермаркету зі списком «Хочу чогось класного, сам ще не знаю чого, але хочу …» Природно, що у величезній «магазині» ми не зможемо відшукати те, що бажаємо, може, на пошуки піде все життя.

Хочеш автомобіль? Чітко визнач, якої марки, колір, характеристики, знайди фото, інформацію про нього, подумай, яким чином ти зможеш наблизитися до реалізації мрії. Продумай план здійснення. У нас в голові сидить стереотип про неможливість реалізації, вбитий роками виховання бабусями радянських часів. Діти співають: «Неможливе-можливо!» — і у них виходить все легше і простіше. Подумайте, що ми реально проживаємо своє життя, а не бабусину і дідову. Побудувати свій сценарій, відкинути стереотипи і здійснити свою мрію.

Дуже дієвий спосіб наблизити мрію — записати її на листок паперу або в блокнот і перечитувати частіше. Ще краще зробити колаж мрії, повісити на видному місці і планувати -планіровать. Вирішувати постійно, що я сьогодні зробив в напрямку мрії? дякувати Всесвіт, друзів за допомогу і підтримку, взяти за правило дякувати хоча б одну людину в день, сказати комусь спасибі або комплімент, зробити добру справу, посміхнутися зайвий раз …

Загадуючи бажання, необхідно пам’ятати, що головне в житті — не гроші, а людські відносини. Ті, які швидко і легко отримують бажане, часто відчувають не інтерес до життя, нудьгу і втому. Здобуте працею, ретельно продумана реалізація приносить задоволення, радість і насолоду.

Бажано навчитися розпізнавати знаки, яка подає всесвіт. Запрошують на нове місце роботи, на зустріч з новою людиною, пропонують книгу, поїздку, річ — не відмовляйтеся, подумайте, може, десь криється відповідь на питання, прихована можливість, пропозиція. Може, слід зробити крок назустріч, відкрити двері, можливо за нею ваша мрія?


У вас є план по здійсненню мрії?: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   восемнадцать − 7 =