15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Вагітність і страх перед пологами

Страх перед пологами
0 Коментарі

Ось і настала така довгоочікувана, а може і несподівана зміна у вашому житті. Але не варто лякатися. Всі природно і продумано природою. Що ж відбувається з вами на самому початку?

Безперечним ознакою вагітності є те, що жінка стає дуже чутлива до запахів. Улюблений донедавна аромат, може викликати нудоту. Зате жінка може насолоджуватися запахом вихлопних газів або бензину. Організм також може несподівано відреагувати на їжу, а нудота перерости в блювоту. Але безліч жінок взагалі не відчувають ніяких змін в своєму організмі. Все індивідуально. Завдяки гормональної перебудови організму, у жінок змінюється настрій. Потрібен час, щоб звикнути до нового стану і привести свої думки в порядок.

Страх перед пологами

Інстинкт допоможе бути обережніше в переповненому транспорті, на вулиці і скрізь, де вагітній жінці тепер потрібно бути уважнішими. Звичайно, необхідна участь і розуміння близьких на всіх періодах вагітності.

На облік в жіночу консультацію рекомендується встати не пізніше 12-того тижня, оптимальний термін візиту від 7 до 9 тижнів.

Лікар заведе вам карту вагітної, виміряє зростання, тиск, розмір тазу, випише направлення на аналізи. Проведе вагінальне дослідження, візьме мазок на флору і наявність інфекцій або їх відсутність. Також лікар обов’язково поставить питання, чим і коли ви і тато дитини хворіли, які спадкові захворювання є в родині, призначить УЗД і запросить вас на наступний прийом. Консультацію ви будете відвідувати регулярно, при виникненні ускладнень частіше.

Вляглися ваші страхи, малюк розвивається у вас всередині. Середина вагітності — це період пізнання себе і насолоди цим станом. Животик ще не великий і не заважає рухатися, токсикоз до цього часу найчастіше проходить.

Чим більше стає ваш животик, тим складніше вам буде рухатися повноцінно, але обов’язкові прогулянки і легка робота по дому просто необхідні. Жінці потрібно тримати себе в формі і в цей період, як кажуть «вагітність — не хвороба», але перестаратися теж не треба. Організму в тонусі буде легше і при пологах.

Страх перед пологами може посилитися в третьому триместрі — це нормально. Відвідайте курси майбутніх мам, бажано з вашою другою половинкою і навчитеся правильно дихати при сутичках і пологах. Спілкування з майбутніми матусями піде на користь, але не слухайте страшилки і не приміряйте їх на себе.

Ну ось все ближче і ближче цей довгоочікуваний момент. Як же все пройде? Чи не падайте духом і чекайте, ваш малюк сам знає коли йому з’явитися на світло. Якщо ви перебуваєте в передпологовій період будинку, займіться чимось корисним. Зшийте що-небудь малюку або зв’яжіть — це заспокоїть. Ну а якщо за порадою лікаря ви перебуваєте в лікарні, побільше читайте журналів і книг для майбутніх мам.

Родова біль (її може не бути взагалі), не варто і тисячної частки тих відчуттів, коли ви побачите і доторкнетеся до своєї дитини. Будьте впевнені, що у вас все буде просто чудово!


Вагітність і страх перед пологами: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   четыре + семнадцать =