15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Vas Gigas кристаліни для потенції

Vas Gigas кристалін для потенції
0 Коментарі

Для чоловіків найважливішим атрибутом абсолютного здоров’я є надійність його статевого органу. Стрес, фізичні і моральні навантаження, забруднення навколишнього середовища і шкідливі звички чинять негативний вплив на ерекцію: вона знижується і змушує чоловіка впасти в депресію. Вихід знайшли фахівці з здоров’я статевої системи чоловічого організму, розробивши унікальний чудодійний препарат — кристалін для потенції Vas Gigas.

Відновлювальний гормональний фон повертає феєричні емоції, під час сексу, препарат, заснований на натуральних компонентах, абсолютно нешкідливий і доступний, завдяки нашому сайту, на якому Ви легко зможете замовити його.

оформлення заказу на кристалін для потенції vas gigas

Показання та протипоказання до застосування

Чоловічий кристалін для потенції Vas Gigas необхідно приймати під час:

 1. нестабільної ерекції;
 2. симптомів захворювання статевих органів;
 3. порушень нервової системи;
 4. перевтоми і втоми;
 5. стрибків тиску;
 6. погіршення функцій репродуктивної системи;
 7. втрати сексуального потягу.

Натуральні компоненти, що входять до складу препарату, впливають на активацію синтезу тестостерону, а головне забезпечують доступ кисню до тканин статевого органу. Кам’яна ерекція досягається до завершення місячного курсу.

Протипоказань до Vas Gigas для чоловіків немає, так як до складу препарату, перш за все, входять природні складові, які підходять 99,99% чоловіків.

склад кристалін для потенції vas gigas

Склад і інструкція

Склад препарату Vas Gigas багатий корисними речовинами і мінералами, крім позитивного впливу на роботу статевої системи, він також надає благотворний профілактичну дію на практично всі відділи і системи організму. За рахунок чого вдається препарату досягати оптимального і результативного ефекту:

 1. Мальтодекстрин — покращує процес травлення, благотворно впливає на потенцію.
 2. Мальтоза — це солодовий цукор, який заряджає організм енергією на весь день.
 3. Селен — зміцнює імунітет, відповідає за сексуальну активність в довгостроковому періоді.
 4. Кристалічна целюлоза — нормалізує рівень токсичності в організмі, відновлює ослаблений імунітет, перешкоджає розвитку захворювань.
 5. Жирні кислоти — насщепляют «поклади» холестерину, виводять їх з організму, очищають кровоносні судини.
 6. Гірський женьшень — забезпечує регулярну стабільну ерекцію, завдяки що входять до його складу вітаміни, кислоти і мінерали.
 7. Цинк — покращує життєздатність сперматозоїдів, забезпечує пристрасне бажання, активізуючи синтез тестостерону.

Інструкція по застосуванню Vas Gigas для підвищення потенції така: приймати слід по одній кристалін, розсмоктуючи її в роті і через 5-10 хвилин можна приступати до плотських утіх з коханою.

спосіб застосування кристалін для потенції vas gigas

Реальні відгуки про Vas Gigas: розлучення або правда?

Чоловіки, які регулярно і по інструкції вживають препарат, рекомендують його своїм друзям і знайомим, адже засіб робить позитивний вплив не тільки на статеву систему організму, але і на його здорове функціонування в цілому. Відгуки лікарів про Vas Gigas, які звикли довіряти уколам і терапії, визнають ефективність цього препарату.

Конкуренти і ті, хто очікує «чудо-ефекту» з першої секунди після прийняття засоби, зрідка пишуть негативні відгуки, але навіть вони встигають написати спростування після того, як відчувають прилив сил в області статевого органу і роблять своїх половин щасливими.

Де купити Vas Gigas для чоловіків?

Найдоцільніше замовити кристалін Vas Gigas на офіційному сайті, або оформити доставку на нашому ресурсі, так як ми є основними партнерами виробників.

Ціна на Vas Gigas Вас приємно здивує, адже вона доступна будь-якій середньостатистичній молодій людині нашої країни.

Щоб придбати препарат, Вам достатньо заповнити форму доставки, або зв’язатися з нашими фахівцями по телефону. У нас тільки що пройшов сертифікацію продукт, остерігайтеся підробок в магазинах і приватних аптеках.

Доставка

Доставка здійснюється по всій території України в наступні міста: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка та інші.


Vas Gigas кристаліни для потенції: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   девять + десять =