15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Весільне вбрання для майбутніх мам

Весільне вбрання для майбутніх мам
0 Коментарі

Кожному знайома така ситуація в житті, особисто або від знайомих, коли доводиться виходити заміж на перших місяцях вагітності. У наш час це цілком природно, крім того, навіть красиво. Наречена дуже жіночна, ніжна, красива. А чоловік поруч з нею просто світиться від щастя, адже дуже скоро він стане чоловіком, а через деякий час і батьком довгоочікуваного дитини.

Турботи по підготовці до весілля в такому випадку дещо складніше, ніж у інших молодят. У чому ж, все таки, складність? Все так просто: замовили ресторан, запросили друзів і родичів, знайшли транспорт, приготували репертуар, зайнялися вибором одягу … Ось! Ось в чому складність для нареченої. Безліч салонів можуть запропонувати величезний вибір весільних нарядів, але дуже складно знайти плаття для вагітних наречених. Доводиться тягнути талію, ризикуючи зашкодити плоду. І є ще один прикрий момент.

Весільне вбрання для майбутніх мам

Цілком природно, що плаття починають підшукувати задовго до моменту обміну кілець. Футболка знайдено, випрасуване і заховано від нареченого. Увечері нареченого немає поруч — такий звичай, а наречена починає останню примірку. Жах! Плаття не сходиться в грудях і талії. Терміново щось робити, але що? Вихід один- йти до знайомого кравця, просити його розширити плаття. Тут знову виникає проблема: де знайти такий матеріал?

У підсумку — виснажена наречена, втомлений наречений. Весілля вже не в радість. Пара чекає з нетерпінням закінчення церемонії, та й самого веселощів. Найгірший варіант свята. Після весілля сукню, швидше за все, відправляється в сміттєву корзину замість почесного місця в шафі на пам’ять.

Як все сумно виходить. Що ж тепер, не виходити заміж взагалі? Адже це мрія будь-якої дівчини — вийти заміж так, як належить. А як щасливі батьки, які змогли помилуватися на своїх дітей, що кружляють у вальсі на церемонії одруження.

Якщо ви сядете, все не поспішаючи обдумаєте, то знайдете вихід з положення ще до того, як настане мить розчарування. Спробуйте пошукати салони весільних суконь для вагітних. Вони є в великих містах. Починайте заздалегідь свій пошук. Перегляньте каталоги великих сайтів весільного одягу, перегляньте всі фотографії весільних суконь. Зробіть замовлення на вподобане сукню. В крайньому випадку, замовте плаття більшого розміру. Зробіть примірку у кравця і регулярно його відвідуйте. Не затягуйте з останньої приміркою.

Знайте, що в спеціальних весільних салонах для вагітних є сукні, спеціально розроблені для набирають вагу майбутніх мам. Використовується спеціальна структура тканин, здатних приймати невеликі зміни форми тіла. Причому, це зовсім не обмежує талію і груди дівчини.

Отже, настрій піднімається і … Пора подумати і про весілля! Чи не так?


Весільне вбрання для майбутніх мам: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   восемнадцать − 1 =