15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Відчуваючи щастя у себе вдома

Щастя у себе вдома
0 Коментарі

Що мав на увазі під цією фразою маестро? Чи мав він на увазі, що більшість з людей «щасливі» тільки під впливом етилового спирту? Або те, що багатьом з нас потрібно, щоб настало якесь зовнішнє подія, щоб на мить відчути себе охопленим щастям? Я вважаю за краще думати, що він включив в цю ємну фразу і те, і інше. А який же посил до нас, до нащадків? Щасливий той, кому нічого не потрібно для цього самого щастя. Хто створює це відчуття щастя в своїй душі в будь-який момент часу. У тому числі будучи наодинці з собою.

Досягнення, набуття щастя — я прийшов до того, що це самообман. Просто красиві слова. Тому що досягати нічого і не потрібно.

Щастя у себе вдома

Знайти щастя простіше, ніж досягти зовнішнього успіху. Прошу вас не пов’язувати одне з іншим. Щастя не може і не повинно залежати від зовнішнього успіху. Якщо ми не відчуємо це в повній мірі, починаються проблеми — ми відкладаємо набуття того, що завжди знаходиться поряд з нами [Щастя] на багато років, а може бути навіть — назавжди.

Причому, щоб досягти зовнішнього успіху і не пошкодити своєї особистості, необхідно почати з самовідчуття себе як щасливої ??людини. І повертатися до цього відчуття хоча б кілька разів на день. Потім таке відчуття повинно стати фоновим. Щоб не сталося, які б стресові ситуації на нас не звалювалися, ми можемо відсторонитися від зовнішніх переживань і відпочити в тому місці, де ми знаходимося. Повернувшись додому, до стану Щастя (див. Епіграф Толстого).

Як приготуватися до стресів заздалегідь і створити свій «Будинок щастя»?

 • відчуйте, що ви гідні Щастя.
  Ви гідні Щастя. Без усяких умов. Тому що можете його відчувати, тому що народилися людиною.
 • розділіть все, з приводу чого ви переживаєте, на зовнішнє і внутрішнє.
  Внутрішнє — це те, що ви можете змінити в собі на підставі зовнішнього події. Наприклад, вас лає шеф: йому не сподобалася виконана Вами робота. Знайдіть внутрішнє зерно — відчуттям має стати «Я зможу зробити це краще». Ви бачите, де ви явно не допрацювали і вирішили змінити це. Усе! Все інше до справи не відноситься — емоції шефа, сумні перспективи. Якщо ви станете краще, зверніть увагу на внутрішнє, то зовнішні обставини поліпшуватися.
 • не переживайте з приводу зовнішнього, просто робіть правильні висновки
 • прийміть все зовнішнє, що з вами відбувається, як частина Життя

Все те, що вам не подобається з тих подій, що відбуваються з вами або в світі — це події, які відбуваються. На частину з них ви можете вплинути — зробивши внутрішні висновки, а на іншу частину — ні. Наприклад, я не можу вплинути на конфлікт в Сирії, але він мене обурює. В даному випадку зверніть увагу, що ситуація в Сирії перебуває поза моєю зони контролю — я не можу зробити внутрішні зміни, які вплинуть на попередження таких ситуацій надалі. Я це усвідомлюю і концентруючись на внутрішніх змінах, щоб вплинути на те, що я в силах поліпшити.


Відчуваючи щастя у себе вдома: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   2 × 1 =