15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Взуття, як необхідний атрибут

Взуття необхідний атрибут
0 Коментарі

Взуття, як необхідний атрибут одягу людини, що виконує оберігають і творчими можливостями. Взуття в усі часи розвитку людської цивілізації є затребуваним елементом одягу людей. З первісних часів людина був примушений вдаватися до збереження своїх ніг від різноманітних теплових і механічних каліцтв, а також для більш комфортного і швидкого переміщення.

Спочатку, створює переважно зберігає і охороняє функцію взуття зазнала за незліченну кількість століть свого історичного вдосконалення чималі зміни. В даний час такий необхідний атрибут одягу людей став виконувати не тільки захисні функції, але і став атрибутом розкоші, достатку.

Взуття необхідний атрибут

У сучасному людському суспільстві взуття несе в собі естетичні та художні функції, і до того ж позначає прісущность людини до певної соціальної групи, його статус в людському суспільстві, підкреслює певні особливості характеру.

За дуже багату історію свого існування людина зробила величезну кількість різноманітних зразків обувки, що відрізняються за певним призначенню, технологічними характеристиками, матеріалів, що застосовуються при створенні обувки. На властивості розроблюваної взуття досить великий вплив надавали метеоумови, а в той же час культурні та національні звичаї народностей.

Історія обувки бере початок в досить далекій давнині. На думку багатьох дослідників найпершої взуттям, яку створила людина, були сандалі, які і в сьогоднішні дні мають широке розповсюдження. Сандалії дійшли до нас з давніх віків внаслідок своєї практичності і зручності в користуванні. Значущим чинником є ??і те, що сандалі порівняно недорогі, підходять для будь-якого вікового періоду і статі.

Найперша взування, що нагадує справжні сандалі була створена вже в льодовиковий період кілька мільйонів років тому. В ті часи первісні люди створювали взуття, що нагадує сьогоднішні сандалі з різноманітних підручних матеріалів: шкур і шкіри тварин, деревної кори і різноманітних рослин.

Сандалії своїм зовнішнім виглядом схожі на теперішні випускалися спершу в Стародавньому Єгипті і робилися вони з застосуванням матеріалів зі шкіри, дерева, папірусу і листя пальми. Зміцнювалися сандалі на ногах завдяки шкіряним підв’язки. Далі сандалі почали виготовлятися в Індії, Китаї та Японії.

Вважається, що найпершими стали фарбувати власну взуття, а саме сандалі, в Стародавньому Єгипті. Стародавні єгиптяни для прикраси взуття вживали різні дорогі камені і створювали різні візерунки. Можливо, це і стало початком справжньої взуттєвої моди.

В наші дні розроблено безліч типів взуття, але особливу увагу вабить до себе жіноча взування. Адже жіноча взування — це атрибут особливої ??краси, який виділяє грацію і гармонію жіночого тіла, це величезний світ численних почуттів і переживань. Взуття для жінок присвячені різноманітні сайти, створені різні інтернет магазини.


Взуття, як необхідний атрибут: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   одиннадцать − десять =