вайт лайт фото 0

White Light для відбілювання зубів

Мрієте вражати всіх своєю білосніжною посмішкою, але на ділі ваші зуби далекі від досконалості? Вашу біду легко допомогти! Відгуки про White Light свідчать, що це найнадійніша система для відбілювання зубів, так чому б вам не переконатися в цьому на власному прикладі?

Що таке White Light для зубів?

вайт лайт фото 1
Лише кожен шостий чоловік на Землі може похвалитися гарною посмішкою, у інших же з цим є великі проблеми. Ви навіть, можливо, не помічаєте цього за собою, але кожен день ви самі завдаєте шкоди своїм зубам. Звичайно, людина не може не їсти, але ось обмежити вживання сигарет і кави ще як може, але багато хто цього не роблять, так не хочуть морочитися. В результаті зуби набувають характерного жовтого відтінку, що явно не додає привабливості. Хочете, щоб ваші зуби сяяли білизною? Тоді придбайте White Light за ціною, яка вам сподобається. Даний засіб є суперсучасний набір для відбілювання зубів в домашніх умовах, дія якого заснована на світловий технології і застосування гелю. Це найсучасніше і недорогий засіб для додання білизни зубів! У комплектацію входять:

 • Світловий прилад — це механізм з вбудованими світлодіодами, призначення яких — створення випромінювання, достатнього для видалення нальоту з поверхні емалі. Випромінювання бере участь в реакції утворення кисню;
 • 2 гелю — під час відбілювання зубів їх необхідно використовувати одночасно. Завдання першого гелю — розщеплення нальоту і зміцнення емалі, завдання другого — закріпити і продовжити отриманий результат. У складі кожного з них є карбамід пероксиду, який під впливом світла виділяє кисень;
 • Каппа — відбілювання White Light було б неможливо, якби не цей прилад. На нього потрібно наносити гель і прикладати його до зубів. Каппа забезпечує щільне зчеплення з зубами без зазорів і рівномірний розподіл гелів;
 • Літієві батарейки — потрібні для роботи світлового приладу;
 • Інструкція — в ній ви зможете докладно прочитати про те, як необхідно використовувати засіб.

Як це працює?

Нижче ми поговоримо про те, де купити White Light, а зараз вам належить дізнатися про принцип дії цієї вибілюючої системи. Навіть якщо ви поняття не маєте, як влаштовані ваші зуби, вам напевно відомо, що зовні вони покриті емаллю. Вона захищає внутрішні частини зуба від пошкоджень, але з часом на ній накопичується наліт від їжі. Якщо від нього вчасно не позбутися, колір ваших зубів стане жовтим, і вони поступово почнуть руйнуватися. Ви вже зрозуміли, що з даною проблемою впорається вищезгаданий набір.
Відбілювання зубів за White Light безпечно для емалі, але вкрай згубно для нальоту. У гелях міститься необхідна концентрація активних речовин, які на 100% руйнують наліт під впливом світлового випромінювання. В ході реакції виділяється активний кисень, який звільняє зуби від забруднень і робить їх ідеально білими. Варто також відзначить, що гелі відмінно зміцнюють емаль зубів.

Застосування відбілювача White Light

У цьому розділі ми хочемо згадати про декілька застереження, про які вам не слід забувати, якщо ви не хочете завдати шкоди своїм зубам. Отже, відгуки про White Light для зубів говорять, що вам не слід користуватися цією системою відбілювання, якщо у вас занадто чутливі зуби, є коронки або пошкоджені зуби, які потребують лікування. У всіх інших випадках ви можете сміливо вибілювати зуби, дотримуючись інструкції:

 1. Почистіть зуби, як ви це зазвичай робите.
 2. Нанесіть обидва гелю на верхню і нижню капу.
 3. Зафіксуйте капу на зубах якомога щільніше.
 4. Увімкніть світловий прилад відбілювача зубів White Light.
 5. Через п’ять хвилин закінчите відбілювання.

вайт лайт фото 2

Де купити White Light?

Скажемо відразу, що дана система відбілювання зубів не продається в аптеках і роздрібних магазинах! Замовити її ви можете тільки на спеціалізованому сайті. Як ми могли здогадатися, ви вже знаходитеся на ньому, тому можете оформляти заявку. Наше завдання полягає в наданні покупцям самого якісного товару, якого вони не зможуть знайти на інших сайтах. Ви все ще сумніваєтеся? Відкиньте свої сумніви! Щоб замовити відбілювач White Light, відправте нам форму замовлення з зазначеними в ній вашим повним ім’ям і номером телефону. Ми тут же передзвонимо вам, а потім надішлемо поштою ваш набір. Переконайтеся самі в тому, як це легко — замовляти будинку, сидячи в кріслі. Ми гарантуємо, що ви отримаєте якісну систему відбілювання, а не китайську підробку. Платіть гроші тільки за якісний товар і замовляйте у нас. На нашому рахунку більше п’яти мільйонів задоволених клієнтів, так що приєднуйтесь! Замовити відбілювач зубів White Light можна зараз або в будь-який інший день, коли у вас з’явиться час. Однак, ми все ж радимо вам поспішати, оскільки товар дуже швидко розкуповується.


White Light для відбілювання зубів: 0 comments

  Add comments

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *