15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Як доглядати за домашніми рослинами?

як доглядати за домашніми рослинами
0 Коментарі

Для того щоб рослини відчували себе добре, мали соковиту зелень, давали пагони або радували цвітінням, необхідно вміти за ними доглядати. Посадити в землю і зрідка поливати — такого догляду для більшості з них недостатньо, тому треба своєчасно освоїти такі правила.

Порада перша — своєчасно обзаведіться необхідним інвентарем. У нього повинні входити лійка з вузьким носиком, обприскувач, хороша земля (обов’язково впевніться, що в

догляд за домашніми рослинами

Придбайте інсекцід широкого спектра дії, рідке комплексне добриво, а так само губку для протирання листя. При посадці квітів можна скористатися дитячим совочком, стати в нагоді так само вилка і ложка. Якщо ви плануєте вирощувати рослини з великими листками, вам з часом буде потрібно придбати поліруючий средство.Совет другий — вбрання рослина має підходити до мікроклімату вашого будинку. Не варто купувати папороть в сонячну кімнату або диффенбахію для невеликого плохоосвещенного помещенія.

Совет третій — необхідно правильно групувати рослини. Багато з них краще відчувають себе в сусідстві з іншими квітами, наприклад, вологолюбні папороті краще розташувати неподалік один від одного або один над іншим, щоб випаровується волога діставалася вищерозташованих рослинам. Але фікус добре росте і на самоті, та й виглядає еффектнее.

Совет четвертий — у міру свого зростання рослини можуть захворіти або навіть загинути. Треба ставитися до цього як до природного процесу і не впадати у відчай. Щоб це траплялося якомога рідше, необхідно регулярно оглядати рослини, своєчасно виявляючи захворювання або вредітелей.Совет п’ятий — у міру зростання рослини слід пересаджувати. Робиться це один раз в два або три роки.

Дану процедуру треба проводити акуратно і грамотно. Неправильна або груба пересадка може привести до хвороби або загибелі растенія.Совет шостий — кожна рослина потребує періоді спокою. У нашій смузі це зимовий час. В цьому періоді рослини рідше поливають, набагато рідше підгодовують, що не пересажівают.Совет сьомий — необхідно дотримуватися правильний полив.

Рослина, яке постійно заливають, може, врешті-решт, захворіти кореневою гниллю, а й недостатній полив так само погано позначається на самопочутті растеній.Совет восьмий — дуже шкідливий для рослин сухе повітря в зимову пору року. Через роботу опалювальних приладів вологість в ньому значно знижується. Необхідно навчитися підвищувати ее.Следованіе даними радам дозволить вам вирощувати здорові і красиві рослини.


Як доглядати за домашніми рослинами?: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   19 − тринадцать =