15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Як легко кинути палити без шкоди організму?

легко кинути палити без шкоди організму
0 Коментарі

Кожен курець хоч раз у своєму житті задавався питанням: «Як кинути курити?» У цій статті йдеться матеріал на тему «як кинути курити». Завдяки цьому методу ви зможете позбутися від цієї шкідливої звички, дуже швидко, без шкоди вашій зовнішності і організму!

Всього за кілька днів ви будите курити в два рази менше!

легко кинути палити

Вітаю. Ця стаття містить інструкції, для легкого, а головне швидкого способу побороти тягу до куріння. Якщо чітко виконати повністю всі інструкції, ви зрозумієте, що відмова від цієї шкідливої звички може стати не тільки легким, але і швидким! Але не забувайте про рекомендації. (Пам’ятаєте жарт: «Брюнетка — це дівчина, яка неправильно прочитала інструкцію на тюбику з фарбою для волосся»?).

Кинути палити дуже просто. Вам належить зробити тільки дві речі:

 1. Переконати себе, що більше ніколи (!) Не будете курити.
 2. Не впадайте через це в депресію.

Радійте! Ймовірно, ви запитаєте мене: «Навіщо мені взагалі було писати цілу статтю? Чому ви не могли сказати цього на самому початку?» Міг, але тоді ви б впали в депресію, і як наслідок, поміняли б своє рішення. Можливо, як-раз так ви і надходили вже багато разів.

Весь сигаретний бізнес — підступна, зловісна пастка. Проблема в позбавленні від цієї звички полягає не в наркотичної залежності, а в «постійної промивки мізків», через це спочатку необхідно розвіяти всі міфи і помилки. дізнайтеся його, зрозумійте його тактику: тільки тоді ви з легкістю отримаєте перемогу. Величезну частину мого життя прожив в постійних спробах позбутися куріння, переживаючи довгі місяці депресії.

І ось я нарешті перестав курити, перейшов від 95 сигарет в день до їх відсутності, не маючи найменших неприємних наслідків. Навіть під час початку припинення куріння я добре себе почував, і з тих пір жодного разу не відчув ніякого дискомфорту. Навпаки, це найкраще, що могло статися в моєму житті. Я не міг повірити, що припинити курити так легко, а у мене пішло досить багато днів, щоб зрозуміти це.

Джерело ж полягає в цьому: я точно знав, що я кину курити. Протягом попередніх спроб, як би сильно я не був готовий, я намагався кинути куріння, сподіваючись, що якщо мені вдасться досить довго протриматися без сигарети, то бажання курити зникне. Звичайно, воно не пропало, оскільки я сподівався, що що-небудь станеться.

Чим довше я занурювався в зневіру з цієї нагоди, тим сильніше хотілося почати курити, через це тяга до цієї звички ніколи не припинялася. Останнє, але вдала спроба стала зовсім іншою. Дивіться далі: легко кинути курити.


Як легко кинути палити без шкоди організму?: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   два × 4 =