15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Як натякнути хлопцеві на відносини

як натякнути хлопцеві на відносини
0 Коментарі

У наш динамічний час правило, що чоловік обов’язково повинен зробити перший крок не завжди виправдано. Дуже часто дівчата беруть на себе сміливість і першими крокують назустріч спільного щастя. Як же натякнути хлопцеві на відносини і при цьому не видатися надто нав’язливою і легковажною? Давайте спробуємо зробити це разом.

Для початку зробіть так, що б ви проводили якомога більше часу удвох, або в одне компанії. Для цього Вам необхідно дізнатися про інтереси Вашого обранця і почати їх розділяти.

натяк хлопцеві на відносини

Поступово зближується зі своїм обранцем. Для цього спочатку просто спілкуйтеся, а далі починайте застосовувати техніку легких, «випадкових» дотиків. Можливо, наприклад, вдатися до такого прийому: Ви злякалися собаки і «випадково» взяли одного за руку. Руку після того, як «небезпека» минула можна не прибирати.

Хлопці завжди люблять, коли їх слухають. Причому уважно і з інтересом. Тому постарайтеся поменше говорити і більше слухати. Але це не означає постійне мовчання. Обов’язково покажіть, що Вам цікава бесіда, захоплюйтеся досягненнями Вашого друга, підтримуйте бесіду. У таких бесідах можна ненав’язливо напроситися на зустріч, наприклад, подивитися, як він катається на скейтборді.

Вивчіть його друзів. Придивіться, як вони себе ведуть, манеру їх спілкування, а заодно і подивіться на їх подруг. Дуже часто дівчата друзів ніж те схожі між собою. Може, щось із цих спостережень допоможе Вам у розвитку відносин. Один з методів — сподобатися його одного. Тоді Ваш обранець буде домагатися Вас, адже виявляється, дуже цікава дама, Ви подобаєтеся його одного.

Організуйте «випадковий» поцілунок. Наприклад, подякуйте йому таким чином за надану допомогу. Подивіться на реакцію Вашої обранця. Або ж банальне «смітинка в око потрапила», тільки в цьому випадку Ваш макіяж повинен бути не дуже виділяється, більш природним.

Але якщо раптом трапиться так, що всі Ваші хитрощі не допомагають, Ваш обранець продовжує ігнорувати Ваші дії, то Ви можете різко охолонути до нього, тим самим збуджуючи інтерес. Адже всі чоловіки за своєю натурою мисливці і завоювати дівчину для них є більш значущим, ніж просто зустрічатися з сподобалася дівчиною.

Чи не розкривайте свої карти, залишайтеся для нього загадкою, яку хочеться розгадати. Не розказуйте про себе занадто багато, краще більше слухайте. Іноді корисно на час зникати з поля зору хлопця, що б він встиг скучити по Вам, за Вашими розмов і зустрічей і у нього виникло бажання не розлучатися з Вами.


Як натякнути хлопцеві на відносини: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   девятнадцать − девять =