15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається?

натяк хлопцеві що він мені подобається
0 Коментарі

Ти познайомилася з прекрасним хлопцем, він тобі подобається, але об’єкт ніяк не проявляє симпатії, можливо, він занадто сором’язливий і не може зробити перший крок, а скоріше за все просто зайнятий (у всіх нормальних хлопців багато інтересів).

Тоді бери бика за роги і тонко натякни хлопцю, що він тобі подобається. Якщо не зрозуміє або не відреагує на натяки через якийсь час, сміливо вирушай шукати інший варіант. Цей або тупий, або ти йому не потрібні. Завжди знайдуться ті, хто тебе оцінить.

натяк хлопцеві

Поради, як натякнути хлопцю, що він подобається

Для початку вивчи поведінку об’єкта.

Підійди до нього ближче, якщо він від тебе не відсторонюється і поводиться, як зазвичай, значить, твоя йому дуже приємно. Оціни, чи змінилася його поза, коли ти до нього підійшла. Якщо хлопець втягнув живіт, почав поправляти одяг — це ознаки пріхорашіванія, хлопець хоче провести на тебе приємне враження. Стеж за його руками, якщо він їх ховає або схрещує — це не дуже хороший знак.

А ось, якщо кладе руки в кишені або закладає пальці за пояс, розцінюй такий жест, як бажання позалицятися за тобою.

Не менш важливо оцінити його погляд. Бігають очі, смуток-печаль на обличчі означає, що йому не дуже комфортно з тобою і він не знає, як від тебе позбутися. Не витрачай на нього часу, ти його не залучаєш. Якщо погляд уважний, пильний, здається, що він буквально роздягає тебе очима — це сигнальчик, об’єкт тобою дуже зацікавлений.

Слідкуйте за своєю поведінкою

 1. Ми самі відштовхуємо потенційних партнерів, використовуючи невербальне спілкування. Так що забуваємо про схрещених руках, ногах, використання сумки, як щита. Все це бар’єри, які розпізнає чоловік. Будь відкрита для людей, закриті жести роблять тебе непривітною і агресивною.
 2. Використовуй дотику. Намагайся доторкнутися до об’єкта, подай йому чашку, по-дружньому поплещи по плечу. Увага! Дотики повинні бути короткими, пам’ятай, що ти приваблива, а не настирлива.

Не забувай про такий типово жіночій виверту, як пріхорашіваніе: поправ зачіску, акуратно і красиво відкину пасмо волосся з особи. Але! Якщо вирішила діяти і залучати, ти повинна бути бездоганною і виглядати надзвичайно!

Посміхайся потенційному партнеру, навіть якщо збентежена і тобі зовсім не до посмішок. Несміян нині не люблять. Також важливо використовувати метод «підглядання», подивися уважно на об’єкт, а коли він зверне на тебе увагу, швидко відведи очі і ніяково посміхнися, будь душечкою. Але не дуже захоплюйся підгляданням, а то є ризик виглядати по-ідіотськи.

Роби компліменти, сильній статі це також приємно. Правда, не перегинай палицю, а то будеш схожа на шкільну підлиза. Компліменти повинні бути у справі.

Дуже часто у чоловіків буває велика кількість захоплень і заповнений графік. На самому справи так і повинно бути. Наберися терпіння. Вище наведених рад вистачить з головою, щоб натякнути хлопцеві, що ти йому подобаєшся, але не поспішай, дай йому час подумати і дозріти.


Як натякнути хлопцеві, що він мені подобається?: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   три × три =