15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Як перемогти втому

як перемогти втому
0 Коментарі

Начебто нічого не робив, а відчуваєш втому. Так як перемогти втому?

Адже відчуваєш, що тебе покидає енергія, нічого не хочеться робити, ні рухатися, ні розмовляти …

Є 5 способів — як перемогти втому.

перемога над втомою

1. Обов’язково потрібно вранці снідати

Якщо вранці на поснідати, то ваш метаболізм до полудня сповільнюється і ви відчуєте втому. Заповнюють сили такі продукти на сніданок, як: йогурт, сир, зерновий хліб. Якщо немає часу на сніданок — візьміть з собою на роботу фрукти.

Порада: корисно на ранок з’їдати тарілку вівсянки + додайте в неї трохи яблучок, горішків, ягідок.

2. Протягом дня потрібно якомога більше і частіше пити

Іноді зневоднення може викликати втому і млявість організму. Тому потрібно частіше пити або мінеральну воду, соки, або зелений чай.

Кава ж вважається традиційним енергетичним напоєм.

Порада: спробуйте Енергетичний напій — Банановий коктейль: Розтерти половину банана в пюре, додати 2 ст.л. лимонного соку, ложку сиропу, 150 мл апельсинового соку.

3. Як відчули, що хочете спати, відразу лягайте

Як відомо, від сну залежить наш настрій, пам’ять. Тому ні для кого не секрет — щоб добре відпочити — необхідно добре виспатися! Поганий сон негативно позначається на нашій працездатності.

Людині необхідно 8 годин сну, інакше його організм буде давати збій. Якщо ви перевтомилися і не можете заснути — на допомогу прийдуть заспокійливі засоби.

Порада: Прийміть заспокійливу ванну. Наберіть тепленьку водичку в ванну і додайте в неї ароматичне масло лаванди. Вона сприяє відтоку крові від головного мозку. Ця заспокійлива ванна замість снодійного для вас!

4. Як перемогти втому — пострибайте, якщо у вас немає сил.

Буває таке, що при втоми сон не допомагає. Поспали, прокинулись — а втому залишилася. Тоді включіть музику і танцюйте, танцюйте, танцюйте. Якщо вам це складно робити, значить саме це вам і потрібно.

Пересильте себе і продовжуйте танцювати. Побачите, після цього ви будете спати міцніше і краще, що теж врятує вас від втоми.

Порада: Кожен день ходіть пішки хоча б 30 хвилин. Ліфтом бажано не користуватися.

5. У ваше життя повинна увійти радість

Стреси і розчарування негативно позначаються на вас, але уникнути їх неможливо, але ви можете відключиться від ситуацій, які не можете змінити.

Потрібно уникати людей, неприємних для нас, спілкуватися з приємними людьми, частіше бути на природі. Відмовтеся від усього, що вас засмучує. Постарайтеся впустити у ваше життя багато радості. Впустіть її!

Порада: Глибоке дихання — подумки рахуючи до 5, повільно і глибоко вдихніть через ніс, потім так само повільно і видихніть через рот. Повторювати 2 хвилини. Це допоможе розслабитися і наситить організм киснем.


Як перемогти втому: 0 comments

    Add comments

    Попереднє
    Наступне

    0 Коментарі

      Відповісти

      семнадцать + 14 =