15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Як перестати зриватися на близьких

як перестати зриватися на близьких
0 Коментарі

Хороший рада може стати єдиним виходом з ситуації, що склалася. Від вас вимагається лише уважно вислухати, а приймати його чи ні — справа ваша. Не ображайтеся на поради близьких. Адже вони це роблять щиро, щоб допомогти вам, тому що люблять.

Якщо поганий настрій або невдачі на роботі, то перші під руку потрапляють рідні і близькі, і ви зриваєтеся на них, не розуміючи, що вони не винні в такій ситуації. Близькі не можуть захиститися від ваших зривів. Але як позбавити їх від ваших нападок, захистити від проявів поганого настрою і постаратися їх не ображати?

зрив на близьких

Для такої ситуації є декілька слушних порад.

Всі проблеми і негатив робочого дня не можна приносити додому. Все погане: настрій, ставлення до начальника або підлеглим, залишайте за дверима. Ви можете, звичайно ж, розмовляти, ділитися проблемами, радитися, але не виливайте на близьких образу, роздратування і образа. Будь-яка дрібниця, така як пил, немитий посуд або неприбрані шкарпетки може спровокувати скандал. Але робити зауваження можна і потрібно, тільки в спокійній обстановці і тільки за цю дрібницю, а не згадувати всі минулі і, може бути, майбутні гріхи. Будь-яке різко сказане слово в такій ситуації може сильно поранити і образити ваших рідних.

Улюблені і рідні люди так і називаються, тому, що їх потрібно любити, цінувати і піклуватися. Може бути ви єдина, до кого вони можуть звернутися, але ваше поганий настрій і роздратування не дає їм можливості попросити у вас допомоги або ради. Тому потрібно проявляти ініціативу і пропонувати свою допомогу і турботу. Як можна більше часу приділяйте своїй родині.

Іноді вони просто хочуть почути ласкаве слово або банальне «як справи?». Найчастіше телефонуйте рідним, зустрічайтеся, спілкуйтеся, запитаєте про здоров’я або розкажіть новини про себе. Любіть своїх рідних і близьких, поважайте їх думки і вибір. Навіть маленька дитина має право на свою особисту думку і вчинки. Чи не нав’язуйте їм свої стереотипи. Все, чим ви можете допомогти, так це тільки радою.

Навіть такі важливі кроки в житті, як вибір професії або вибір супутника життя кожен повинен робити самостійно. Ви не можете тиснути на своїх рідних і нав’язувати свою думку. Навіть якщо вибір був зроблений невірно, то ви не повинні кричати і обурюватися, потрібно в спокійній обстановці вказати на зроблені помилки.

Навіть якщо ви самостійна і самодостатня, то все одно вислухайте рада своїх рідних людей. Хороший рада може стати єдиним виходом з ситуації, що склалася. Від вас вимагається лише уважно вислухати, а приймати його чи ні — справа ваша. Не ображайтеся на поради близьких. Адже вони це роблять щиро, щоб допомогти вам, тому що люблять і переживають за вас.


Як перестати зриватися на близьких: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   пятнадцать + 18 =