15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Як підготувати шкіру до відпочинку під палючим сонцем?

як підготувати шкіру
0 Коментарі

Якщо вам належить провести відпустку в одній із самих сонячних країн в самий розпал літа, то варто подбати про шкіру, адже вона лише недавно отримала першу порцію теплих сонячних променів. Не варто легковажно підсмажувати себе на розпеченому пляжі, якщо ви тільки не хочете передчасного старіння шкіри.

Кличемо вас до обережності, до уникнення типових помилок в підготовці шкіри до спілкування з сонцем. Отже, дізнайтеся, на що накладено мораторій, а що насправді допоможе в умовах жаркого клімату.

Готуємо шкіру заздалегідь

як підготувати шкіру до відпочинку

У зміст цієї фрази ми не вкладаємо походи в солярій, якраз-таки цьому нехитрому заходу ми говоримо тверде «ні!». Всесвітня організація охорони здоров’я розставила всі крапки над «і» у справі про солярії і віднесла його до групи високого канцерогенного ризику. Ризик меланоми, додатковий стрес для шкіри — навіщо вам всі ці неприємності.

Але повернемося до підготовки шкіри — і робити ми це будемо з допомогою особливого раціону. Він необхідний для того, щоб активізувати внутрішні механізми щодо захисту шкіри від сонячних променів. Головний і найактивніший захисник — це меланін, в складі якого дві амінокислоти — триптофан і тирозин.

А вони в свою чергу містяться в таких продуктах як рис, печінка, квасоля, риба, банани та ін. За місяць про відпустки почніть включати в раціон ці продукти, а також зробіть це вітамінами Е, РР, F і ненасиченими жирними кислотами, які також допоможуть захистити шкіру.

Трохи про косметичних засобах і процедурах

Отже, спочатку про заборони. Якщо вам належить найближчим часом активно спілкуватися з сонцем і гріти себе в ласкавих і не дуже променях, то табу на різні косметичні процедури на зразок хімічного пілінгу, лазерних процедур. Все це истончен шкіру і зробить її більш чутливою до сонячного випромінювання. Загалом, відкладіть похід до косметолога до часів, коли відпустка буде далеко позаду.

У нашому випадку показано шкіру берегти і зволожувати. Засмага добре ляже на зволожену шкіру, якою в достатку вистачає води і поживних речовин. Купуйте хороший комплекс зволожуючих засобів для шкіри і регулярно користуйтеся ім.

Маски, крему, сироватка — це те, що потрібно, особливо, якщо в складі є пантенол, гіалуронова кислота, сік алое, екстракти апельсина і ромашки. Найбільше вологи втрачається з другого по четвертий день відпочинку, тому будьте в цей період особливо уважні до шкіри. Ну і звичайно, не забувайте пити достатньо води (саме води!), 2,5-3 літри в умовах спеки — це норма.


Як підготувати шкіру до відпочинку під палючим сонцем?: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   четыре × 2 =