15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Як попрощатися із зайвою вагою?

як попрощатися із зайвою вагою
0 Коментарі

Як правило успіх або перемогу прийнято відзначати, святкувати. До урочистих подій готуються заздалегідь і продумують в деталях як все буде проходити. Ось і в зниженні ваги важливу роль відіграє прощання із зайвими кілограмами. Може вам це здасться дивним, але ритуал святкування допоможе вам психологічно для подальшого просування.

прощеня із зайвою вагою

Ось що говорить про святкування успіху мандрівник, підприємець і бізнес-тренер Артем Мельник «Як відсвяткувати успіх». У цьому відео йдеться про досягнення мети в 1 000 000 $. Можна провести аналогію розглянути приклад на цифрах ваги замість фінансів, тобто допустимо ви хочете скинути 20 кг. Розділіть ці 20 кг на тимчасові проміжки по 1 кг і намалюйте свою картину як ви бачите себе, що відчуваєте знижуючи вагу, як змінюється ваша фігура, настрій, що дає вам відчуття легкості. Чим яскравіше і докладніше ви представите кожен момент, тим ближче буде реальність.

Бажано розписати всі етапи на папері і повісити план на чільне місце, щоб періодично читати. Завдання творче.

Ви чули що-небудь про «Симорон»?

Так називається напрямок в сучасній психології. Щоб струсити наше заснуле в повсякденності свідомість, проводять різні креативні і навіть безглузді обряди і ритуали. В результаті отримавши струс, підсвідомість по-іншому сприймає ваші бажання.

Головне до цих обрядів ставитися з почуттям гумору. Воно допоможе розширити межі буденності і подивитися на речі по-новому. Навіть якщо ви зайшли в глухий кут, вам вдасться знайти нестандартне рішення. Зайва вага — це захисна реакція організму від страхів. За допомогою Симорон ви рятуєтеся від страхів, внутрішніх затискачів, а значить і від зайвих кг.

Отже, ось кілька способів прощання із зайвою вагою:

  1. Воздушние кульки в небо.Шарікі можна взяти різнокольорові, гелієві в загальному які вам подобаються. Кожна кулька може символізувати певну вагу. Наприклад, ви скинули 10 кг, тоді візьміть 10 кульок. Як відпускати кульки — по-одному або всі відразу? Найкраще приділити увагу кожному кульці, а наостанок подякувати і відпустити.
  2. Кораблики по воді. Аналогічно кулькам корабликів може бути багато або один великий.
  3. Кидати в воду монетки різного гатунку. Припустимо монетка в 50 копійок може відповідати 50 грамам ваги.
  4. Надуваємо мильні бульбашки.
  5. Небесні ліхтарики.

Не забувайте балувати себе подаруночки за скинуті кілограми. Рухаючись до мети, хваліть себе на кожному маленькому етапі. Це буде стимулювати вас йти далі — адже попереду ще стільки подарунків! Погодьтеся, набагато приємніше проводжати зайві кілограми, залишаючи замість них не пусте місце, а подарунок собі коханій. Тут можна відзначити один плюс зайвих кілограмів: поки у вас є що скидати — є і подарунки, і чим більше вага тим більше подарунків!


Як попрощатися із зайвою вагою?: 0 comments

    Add comments

    Попереднє
    Наступне

    0 Коментарі

      Відповісти

      два + 14 =