15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Як позбутися целюліту

як позбутися целюліту
0 Коментарі

Целюліт, здається, одна з тих проблем, яка отруює багатьом жінкам життя. Стільки статей з’являється час від часу в журналах, різних сайтах і блогах, що стає зрозуміло, що проблема досі не вирішена.

Більшість джерел єдині в думці, що целюліт виникає через дисбаланс сполучної і жирової тканин в тілі. Але при цьому існує багато теорій про те, чим може бути викликаний цей дисбаланс: це можуть бути гормони, дієта, неправильний спосіб життя, генетична схильність. Все це грає роль у виникненні целюліту, але не можна назвати кожну причину єдиною і абсолютною.

позбавлення від целюліту

Саме тому, через різноманітність причин, потрібен комплексний підхід для позбавлення від целюліту. Я розповім вам, що робила я, коли помітила тенденцію до виникнення целюліту. Зауважте, я написала в минулому часі! Зараз у мене цієї проблеми немає! АЛЕ !!! Позбувшись від целюліту, я не припинила дії, які вам опишу, і продовжую робити їх для профілактики.

Масаж сухою щіткою

Це засіб, можливо, здасться вам науково недоведеним, але, тим не менш, практика показує, що воно дуже ефективно. У будь-якому випадку, масаж сухою щіткою дуже корисний для стимуляції потоку крові і лімфи, дозволяє відкрити пори, що теж дуже добре позначається на шкірі.

Як часто: масаж можна робити щодня, я робила два рази в день. Ваша шкіра повинна бути сухою, щітка теж — це дуже важливо!

Напрямок: ви повинні робити масаж тільки у напрямку до серця! Ноги і руки масажуються вгору і вниз, на суглобах і животі за годинниковою стрілкою. Чи не тиснути щіткою занадто сильно, відчуття від масажу повинні бути скоріше приємними, не захоплюйтеся!

Тип кисті: щетина повинна бути натуральною, а не синтетичної, дещо жорсткою. Щітку краще придбати з ручкою.

Правильне і збалансоване харчування

Про це написано багато статей, тому я не буду заглиблюватися в цю тему. Просто нагадаю вам, щоб ви включили в свій раціон більше фруктів і овочів, клітковини, а консервовані продукти, жирну їжу постарайтеся виключити.

І знову масаж

Тепер уже масляний, принцип той же, що і при масажі щіткою — вгору і вниз, на суглобах, животі і купі за годинниковою стрілкою. Для такого масажу підійде кунжутне масло, гірчичне або моє улюблене кокосове.

Кавовий скраб

Рецепт гарного кавового скрабу ви можете знайти тут. Це відмінний засіб від целюліту, спробуйте! Використовувати 2-3 рази в тиждень, результати ви побачите через два тижні.

Баланс гормонів

Багато фахівців говорять про те, що гормони грають велику роль в утворенні целюліту. Тому зверніться до фахівця, перевірте себе на гормони, і при необхідності, пройдіть лікування.


Як позбутися целюліту: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   пять − 5 =