15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Як прикрасити кімнату фотографіями

як прикрасити кімнату фотографіями
0 Коментарі

Фотографії можуть стати родзинкою вашого інтер’єру, а точніше — їх грамотне розташування. Зауважте, це досить бюджетний варіант перетворення квартири. Скористайтеся нашими підказками і зробіть свій інтер’єр затишним і оригінальним. Три швидких кадру Один з улюблених прийомів прикраси будинку фотографіями на Заході. Маленьких дітей фотографувати найприємніше: вони виходять щирими і безпосередніми.

Опис статті:

прикрашаємо кімнату фотографіями

 • Вибираємо місце для фотоколлажа
 • Вибираємо хорошу вазочку

Зробіть три кадри з різницею в 5 секунд: таким чином, ви зможете закарбувати свою дитину в якійсь ситуації, фотографія буде «живою». Ці три кадри укладіть в вертикальну рамку, яка імітує краю фотоплівки. Кумедний і яскравий варіант фотозарисовки. Колаж з фотографій Перевірений часом спосіб. Сьогодні не потрібно склеювати фотографії в один плакат, щоб розмістити його під рамку. Досить в одній зі спеціальних програм зробити фотоколаж, роздрукувати його в потрібному вам розмірі. Повісити його можна, наприклад, над комодом.

Вибираємо місце для фотоколлажа

У будь-якому випадку, великим фотоколаж не місце в кутку, він повинен розташуватися в центральній зоні кімнати. Можна зробити тематичний фотоколаж, наприклад, у формі репортажу. Фото з весілля, дня народження, які пройшли літніх канікул, подорожі на море, виписки з пологового будинку і т.д. Можна просто зібрати воєдино в колажі ваші улюблені знімки.

Фоторамки на полиці Якщо ви часто дивитеся західні фільми, могли помітити, що іноземці в своїх квартирах часто просто ставлять великі рамки на полички. Причому, одна рамка може заступати за іншу, великі чергуватися з маленькими і так далі.

Вибираємо хорошу вазочку

Природно, полку повинна бути відкрита. Доповнить загальну картину маленька декоративна вазочка або морська раковина. Схеми розміщення фоторамок Для досить консервативних людей підійде варіант прикраси кімнати звичайними фоторамками, але в цікавому порядку їх фіксації на стінку.

Ось кілька схем: — дві великі фоторамки по діагоналі, дві маленькі збоку від кожної — одна велика рамка в центрі, по дві рамки паралельно їй з двох сторін — чотири рамки по діагоналі (вертикальні чергуються з горизонтальними) — фоторамки, розміщені вільним чином в передбачуваному прямокутнику (натягніть нитками, закріпленими на кнопки або на гвоздики, на стіні прямокутник: не виходячи за його межі, розташуйте рамки) — одна велика вертикальна рамка в центрі, дві маленьких горизонтальних з боків Цікавих рішень!


Як прикрасити кімнату фотографіями: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   пять × 2 =