15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Як привчити дитину спати окремо?

як привчити дитину спати окремо
0 Коментарі

В основному, молоді мами забирають спати новонародженого в свою ліжко. Це зручно — можна не вставати по ночах, якщо малюк плаче, або для годування. Але дитина росте, починає займати багато місця, постійно крутиться, і не дає батькам уедініться.Переучіть малюка, який довгий час спав в батьківському ліжку, буде дуже складно. Природно, у дитини, яка дорослішає повинна бути своя ліжко.

як привчити спати окремо

І ті батьки, які з самого народження надали її, навряд чи зіткнуться з такою проблемою. А тим, чиї малюки з самого початку звикли спати разом, доведеться витратити на пошук виходу з цієї ситуації, щоб привчити дитину спати в своєму ліжку також потрібно багато сил і времені.

Лучше для малюка буде, якщо процес отучения відбуватиметься плавно, тому рекомендується запастися терпеніем.

Еслі ви твердо вирішили привчити дитину до окремої ліжку, будьте завжди послідовні! Навіть якщо ви зрідка будете дозволяти дитині спати з вами, всі ваші зусилля виявляться напраснимі.Первим справою привчите дитини лягати спати в один і той же час.Можно придумати маленькі ритуали, які ви будете виконувати перед сном. Наприклад, почитайте книгу, зробіть легкий масаж або заспівайте пісеньку.

Цей процес не повинен перевищувати двадцяти хвилин, і бути гучним і веселим, інакше малюк не зможе налаштуватися на сон.Можно трохи посидіти після цього з крихіткою, і піти, як тільки він засне. Якщо ж малюк прокинувся, бажано підійти, поцілувати його, заспокоїти, погладити по голівці, але ні в якому разі не виймайте з ліжечка.

Якщо ваше чадо прокинулося знову, не потрібно вдаватися на перший поклик, зачекайте кілька хвилин. Перший тиждень буде особливо складно — дитина може без кінця прокидатися, щоб переконатися, що мама поруч. Його турбує відсутність батьків, тому вам необхідно запевнити його, що ви тут, просто спите отдельно.

Якщо ліжко дитини не у вашій кімнаті, малюк може злякатися темряви, так як йому не доводилося бути одному вночі так довго. З цієї причини включайте нічник. Постарайтеся, щоб він не світив на спальне місце малюка. Можна спати перший час в цій кімнаті, тільки на інший постелі.Некоторие батьки практикують такий спосіб — засипають разом, а потім, вночі, дитини переносять в його ліжко. Не забудьте попередити дитину заздалегідь, в іншому випадку він може сильно злякатися, прокинувшись в іншому місці і один.

Але цей спосіб зазвичай не допомагає досягненню мети — малюк буде в будь-який час знову приходити в ліжко до родітелям.Как тільки дитина вперше заснув у своєму ліжку, вранці похваліть його, зробіть невеликий подарунок. Але не привчайте до постійних поощреніям.Будьте готові до того, що привчання малюка спати окремо — це довгий процес, що вимагає максимальної витримки. Запам’ятайте — любов, і ніжність батьків допоможуть вашому малюкові подолати всі страхи, і подарувати вам обом спокійний і здоровий сон!


Як привчити дитину спати окремо?: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   двадцать − 5 =