15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Як розважити дитину в дощову погоду?

як розважити дитину в дощову погоду
0 Коментарі

Дощ не означає, що настав час бездіяльності і не буде чим зайнятися з малюком. Навпаки, є можливість познайомити карапуза з книжкою, з альбомом для малювання, з повчальним мультиком, і з різними пізнавальними іграмі.

Наприклад, кожен малюк повинен за день якийсь час проводити в активних іграх, але при цьому батьки можуть подбати і про освітню програму , коли дитина отримує різного виду знання. І це не повинно виглядати як мораль або «суха» передача інформації. Такі заняття легко можна перетворити в гру. Звичайно, підготовка мами або тата просто необхідні, хоча б поверхнева і за матеріалом, і за плануванням.

як розважити дитину

Адже посидючості малюкові вистачить хвилин на 10-20, в залежності від віку. Тому, можна чергувати рухливу гру зі спокійними заняттями, такими як читання або рісованіе.Какіе заняття будуть цікаві дитині? Ігри в хованки, при цьому можна як самим ховатися, так і пробувати ховати і шукати будь-яку річ. Діткам дуже подобається дивитися онлайн радянські мультики, тому що вони добрі, і, незважаючи на солідний вік, обговорюють завжди нагальні теми: дружба, чесність і інші якості, манери поведінки.

Навіть в дружному приготуванні обіду, дитина побачить гру, але при цьому придбає ще кілька навичок. Один з яких — можливість спільно працює. Він допоможе йому в майбутньому, коли його буде оточувати колектив, будь то в школі або на роботі.

Читання книжки з картинками, теж може позбавити карапуза. Адже читець буде не тільки ясно декламувати, а й показувати картинки, які можна і уважно розглянути, і обговорити. Так дитина вчиться бути уважним і спокійно висловлювати свої думки. А якщо маленький ще не освоїв числа і рахунок, то це можна зробити різними способами від картинок з яблуками, до наочних посібників у вигляді цукерок, або ж ударами долонь.

Досвід деяких батьків показує, що допитливий розум молодого чоловічка легко подужає вивчити невеликий віршик або куплет з пісні. А як йому приємно буде потім її заспівати на святі або в гостях! Розставляти дитяче лото або майструвати нехитрі вироби, ігри «ходилки» або облаштування гаража для машинок (будиночка для Барбі). Вибір є.

І коли батьки задають питання дитині: «Чим будемо займатися?». Вони можуть привести кілька варіантів, щоб малюкові було зрозуміло, що не має значення яка погода за вікном, йому завжди буде весело і інтересно.Какое б заняття не захопило дитини, найкраще, якщо він робить його не один, а з дорослим. Таке проведення часу допоможе пізнати світ малюкові, побачити турботу і любов родних.

Як добре, коли на вулиці дощ. З’являється можливість побути з дитиною вдома і поспілкуватися, пограти в захоплюючі ігри та разом подивитися захоплюючий мультик. У таких заняттях можна дізнатися краще свого малюка і допомогти йому полюбити своїх батьків ще більше.


Як розважити дитину в дощову погоду?: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   17 − девять =