15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Як справити враження

як справити враження
0 Коментарі

Всі знають старе російське прислів’я «Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму». Адже так воно і є, спочатку людина оцінює іншу людину по його зовнішності, і вже в процесі розмови відкривається внутрішня сторона співрозмовника (його розум).

Звичайно і не праві ті хто стверджують що одяг не має ніякого значення. Має і навіть велике, за перші кілька секунд ми візуально можемо визначити соціальний стан, кредитоспроможність, професійну спрямованість, погляди і моральні якості. Від одягу залежить настрій, хода і навіть самопочуття, а іноді і змінюється характер.

справити враження

Зіставте себе, коли ви йдете в спортивному костюмі і коли на каблуках, в новій шубці. Є різниця в ході? Звичайно є.
Правильно підібраний одяг, і до місця, дасть можливість людям помітити вас, але ви не повинні ховатися за речами.

Жінка повинна вміти створювати свій, неповторний образ.

Як говорила моя бабуся: «Речі повинні з недоліків робити гідності». Що це означає? Немає ідеальних фігур, вони тільки на обкладинках журналів, відредаговані фотошопом. У кожної жінки є свої переваги і недоліки, просто, не треба зайвий раз підкреслювати не надто привабливі частини тіла. Наприклад, у вас лопоухіе вуха, значить краще прикрити їх волоссям, але красиві ноги — зробіть акцент на них, високий каблук і, в міру, коротка спідниця підкреслять їх. Округлий живіт сховайте під кофточку, не треба його оголяти, навіть якщо це літо.

Встаньте перед дзеркалом і оцініть себе, приміряйте кілька речей, критичним поглядом, подивіться, як ви будите виглядати. Красиво одягатися, це зовсім не означає одягати все підряд модні сукні. Вашій подрузі може йти та чи інша річ, а ви в ній виглядаєте як пугало, і навпаки.

Велике значення має доглянутість жінки. Згадайте, як часто ви дивилися на жінку і говорили із захопленням: «Яка доглянута жінка!» Слідкуйте за собою. У жінці повинно бути все гармонійно. Наприклад, бруд під нігтями відштовхне будь-якої людини, навіть якщо ви будите сидіти за кермом найдорожчої машини.
Не завжди в житті буває все гладко, але це не означає, що потрібно опускатися і не дивитися за собою.

Багато що залежить від самооцінки, потрібно любити себе такою як ви є і не зациклюватися на своїх кривих або коротких ногах. Якщо ви з гідністю несете себе на них, то люди помітять красиву жінку, а не ваші криві ноги. Так, можливо, хтось десь скаже криве слівце, але не варто звертати увагу на такі дрібниці.

Запам’ятайте, всі ваші зовнішні недоліки вирішить правильно підібраний одяг. Елегантність ніколи не виходила з моди.

Не забувайте, якщо хочете справити враження, то почніть з одягу. Адже, перш ніж, ніж людина заговорить, на нього подивляться і очі розкажуть багато.


Як справити враження: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   шесть + 17 =