15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Як стати щасливою людиною

як стати щасливою людиною
0 Коментарі

Люди в усі часи намагалися дати визначення такого поняття, як щастя. Але насправді все не так просто, як може здатися на перший погляд, адже щастя у кожної людини своє, і залежить воно і від епохи, і від рівня свідомості, і від віку, і від багатьох інших факторів. У тлумачному словнику дається таке визначення слову «щастя» — стан повного задоволення життям, почуття безмежної радості і глибокого задоволення … Ну а ось від чого це задоволення і радість з’являються, це зовсім інша cправа.

стати щасливою людиною

Багато людей щодня задаються питанням про те, як стати щасливою людиною. Вченими 15 країн було проведено соціологічне дослідження для визначення кількості щасливих і нещасливих людей. В результаті було визначено, то співвідношення нещасливих людей і повністю щасливих відповідає пропорціям «золотого перетину», «мірила гармонії», «божественної пропорції», яка дорівнює числовому значенню і виражена співвідносності складових частин, а також гармонійністю багатьох об’єктів природи.

Був зроблений наступний висновок: що співвідношення між щасливими і нещасливими людьми є не випадково величиною, а підкоряється загальній структурі закономірностей, яка властива всім об’єктам природи. Але якою б не була статистика, все-таки все в наших руках. Тому, якщо ви хочете бути щасливим, будьте їм. А потрібно для цього зовсім небагато. Перш за все, потрібно вести активний спосіб життя — заняття спортом і посильна фізична праця. Вчені поки що не з’ясували, чому фізична активність приносить людині велике задоволення. Є думка, що при посильних фізичних навантаженнях мозок виробляє своєрідний наркотик, який призводить до ейфорії.

Важливо також отримувати задоволення від своєї професії і роботи. Не потрібно боятися зануритися в свою улюблену справу з головою. І якщо ви любите свою професію, працюйте більше (але тільки в розумних межах, адже трудоголізм — це хвороба). Якщо ж робота вам не подобається, її варто змінити, що буде корисно не тільки вам, але також і суспільству. Не можна, щоб трудовий процес перетворювався на катування, так як на роботі ми проводимо більшу частину свого життя.

Пам’ятайте про те, що потрібно любити своїх близьких. Постарайтеся якомога більше часу проводити з рідними і ви частіше будете відчувати себе щасливою людиною. Допомагайте людям, адже, роблячи це, ви знімаєте з себе фізичні і психічні стреси, а в результаті отримуєте задоволеність власним життям. Якщо ми даруємо щастя іншим людям, то і самі стаємо щасливішими.


Як стати щасливою людиною: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   девять − 6 =