15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Як стати щасливою людиною

як стати щасливою людиною
0 Коментарі

Люди в усі часи намагалися дати визначення такого поняття, як щастя. Але насправді все не так просто, як може здатися на перший погляд, адже щастя у кожної людини своє, і залежить воно і від епохи, і від рівня свідомості, і від віку, і від багатьох інших факторів. У тлумачному словнику дається таке визначення слову «щастя» — стан повного задоволення життям, почуття безмежної радості і глибокого задоволення … Ну а ось від чого це задоволення і радість з’являються, це зовсім інша справа.

стати щасливою людиноюБагато людей щодня задаються питанням про те, як стати щасливою людиною. Вченими 15 країн було проведено соціологічне дослідження для визначення кількості щасливих і нещасливих людей. В результаті було визначено, то співвідношення нещасливих людей і повністю щасливих відповідає пропорціям «золотого перетину», «мірила гармонії», «божественної пропорції», яка дорівнює числовому значенню і виражена співвідносності складових частин, а також гармонійністю багатьох об’єктів природи.

Був зроблений наступний висновок: що співвідношення між щасливими і нещасливими людьми є не випадково величиною, а підкоряється загальній структурі закономірностей, яка властива всім об’єктам природи. Але якою б не була статистика, все-таки все в наших руках. Тому, якщо ви хочете бути щасливим, будьте їм. А потрібно для цього зовсім небагато. Перш за все, потрібно вести активний спосіб життя — заняття спортом і посильна фізична праця. Вчені поки що не з’ясували, чому фізична активність приносить людині велике задоволення. Є думка, що при посильних фізичних навантаженнях мозок виробляє своєрідний наркотик, який призводить до ейфорії.

Важливо також отримувати задоволення від своєї професії і роботи. Не потрібно боятися зануритися в свою улюблену справу з головою. І якщо ви любите свою професію, працюйте більше (але тільки в розумних межах, адже трудоголізм — це хвороба). Якщо ж робота вам не подобається, її варто змінити, що буде корисно не тільки вам, але також і суспільству. Не можна, щоб трудовий процес перетворювався на катування, так як на роботі ми проводимо більшу частину свого життя.

Пам’ятайте про те, що потрібно любити своїх близьких. Постарайтеся якомога більше часу проводити з рідними і ви частіше будете відчувати себе щасливою людиною. Допомагайте людям, адже, роблячи це, ви знімаєте з себе фізичні і психічні стреси, а в результаті отримуєте задоволеність власним життям. Якщо ми даруємо щастя іншим людям, то і самі стаємо щасливішими.


Як стати щасливою людиною: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   семнадцать − пять =